• List motywacyjny wzór - kierownik

  14-06-2010 12:59

  "Posiadam ponad piętnastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami o różnej wielkości (od kilku, do ponad pięćdziesięciu osób), w firmach z kapitałem polskim i zagranicznym. Moje wcześniejsze doświadczenie na stanowiskach specjalistycznych, na których rozpoczynałem swą karierę zawodową, dało mi niezbędne kompetencje merytoryczne, niezwykle przydatne w Państwa branży. Dzięki nim, już w roli managera, zawsze posiadałem niekwestionowany autorytet wśród podległych mi pracowników."

  skomentuj (0)
 • List motywacyjny wzór - księgowa

  14-06-2010 12:45

  "Posiadam wyższe wykształcenie w obszarze finansów, uzupełnione o studia podyplomowe z rachunkowości i podatków oraz liczne profesjonalne kursy m.in. z obszaru kadr i płac. Kurs dla samodzielnych księgowych planuję na najbliższy rok. W swej ponad siedmioletniej karierze pracowałam w obszarze księgowości w dużych firmach (ponad 500 osób)."

  skomentuj (0)
 • Wzór listu motywacyjnego - informatyk

  14-06-2010 12:38

  "W swoim blisko dziesięcioletnim doświadczeniu zawodowym pracowałem na stanowiskach związanych z administrowaniem systemami zarówno UNIX-owymi, jak i Windows'owymi w środowiskach produkcyjnych w firmach o dużym rozproszeniu terytorialnym. Byłem odpowiedzialny za infrastrukturę sieciową w firmie oraz jej oddziałach, a także za administrację serwerami sieciowymi i pocztowymi firmy. Dużą część moich obowiązków stanowi zawsze wsparcie użytkowników w kwestiach IT."

  skomentuj (0)
 • Wzór listu motywacyjnego - inżynier

  14-06-2010 11:25

  "Posiadam siedmioletnie doświadczenie w technologiach wymienionych w opisie stanowiska. Zacząłem zdobywać je jeszcze podczas studiów politechnicznych, uczestnicząc w licznych, także tych fakultatywnych, projektach uczelnianych. Praktyczne doświadczenie inżynieryjne zdobywałem także odbywając praktyki i staże w czołowych na rynku firmach stosujących ww. technologie."

  skomentuj (0)
 • Wzór listu motywacyjnego - grafik

  14-06-2010 11:20

  "Swoją karierę zaczynałem jako grafik tworzący na potrzeby materiałów przeznaczonych do druku (ulotki, reklamy, plakaty, bannery, okładki itp.). Przez ok. cztery lata, prowadząc działalność freelancerską, współpracowałem głównie z lokalną prasą, szkołami językowymi oraz instytucjami kultury."

  skomentuj (1)
 • Wzór listu motywacyjnego - asystentka

  14-06-2010 11:16

  "Posiadam ponad pięcioletnie doświadczenie na stanowiskach asystenckich, zdobyte w trzech firmach o różnej wielkości, jednej polskiej i dwóch międzynarodowych. Na wszystkich dotychczas pełnionych stanowiskach moimi przełożonymi były osoby w randze dyrektora, w tym jedna pełniła funkcję członka zarządu."

  skomentuj (0)
 • List motywacyjny wzór - dyrektor

  09-06-2010 13:06

  "Zdobyłem doświadczenie we wszystkich kluczowych obszarach zarządzania operacyjnego przedsiębiorstwem: od produkcji, poprzez logistykę, finanse, zasoby ludzkie, marketing, informatykę i sprzedaż. Zarządzałem strukturami rozproszonymi terytorialnie i organizacyjnie."

  skomentuj (0)
 • List motywacyjny wzór - przedstawiciel handlowy

  08-06-2010 14:35

  "Ze sprzedażą mam styczność od ponad pięciu lat, od samego początku na stanowiskach sprzedawcy lub przedstawiciela handlowego. Zdobyłem praktyczne doświadczenie w obsłudze i pozyskiwaniu klientów w sektorach B2C oraz B2B. W swojej karierze byłem odpowiedzialny za klientów z danego sektora (FMCG), a także za klientów z danego obszaru (woj. Mazowieckie)."

  skomentuj (0)
 • List motywacyjny wzór - kierowca

  08-06-2010 14:21

  "Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych i ok. dziesięcioletnie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych (do 12t) i autobusów. Przez cały ten okres posiadam czynne prawo jazdy - kat. B od 1980 roku, kat. C1 od 1989 roku, kat. D1 od 1994 roku, kat. C1+E od 1996 roku."

  skomentuj (0)

Wydarzenia rynku pracy