Strefa IT - zarobki, miejsca pracy, oczekiwania

  • Tajemnice R&D. Po co mówić do komputera?

    11-12-2015 17:06

    Firmy, które chcą utrzymać pozycję lidera w branży, muszą inwestować w badania i rozwój. Projekty, nad którymi trwają prace w działach R&D, są jednymi z najpilniej strzeżonych tajemnic.

    skomentuj (0)
  • Polski informatyk nigdzie się nie wybiera?

    23-11-2015 00:00

    Mamy jednych z najlepszych programistów na świecie i branża IT wyraźnie to docenia. Warunki zatrudnienia coraz częściej nie odbiegają od europejskich standardów.

    skomentuj (0)
  • Branża technologiczna upomina się o kobiety

    13-04-2015 00:00

    Na przestrzeni lat daliśmy sobie wmówić, że programowanie nie jest dla dziewczyn. Teraz na walkę z tym stereotypem największe firmy przeznaczają miliony.

    skomentuj (0)
  • Jak przyciągnąć najlepszych?

    13-04-2015 00:00

    Nawet 10 tys. zł można dostać za... przyjęcie pracy. A do tego służbowe mieszkanie. W większości polskich miast brakuje informatyków, więc firmy kuszą ich, jak mogą

    skomentuj (0)
  • Ile zarobi informatyk?

    10-04-2015 17:09

    W żadnym sektorze pensje nie są tak wysokie jak w IT. Oprócz sprzedaży w żadnym nie ma też tak dużego zapotrzebowania na pracowników. Jakich specjalistów najchętniej zatrudniają firmy i ile im płacą?

    skomentuj (0)
  • "Twitterem po oczach" - jak rekrutują w IT?

    03-10-2014 12:55

    Viral recruiting, grywalizacja, scouting a nawet pączki - tak wygląda nowoczesna rekrutacja w IT

    skomentuj (0)
  • Firma polska czy zagraniczna - gdzie informatyk zarobi więcej?

    10-07-2014 17:47

    Jak wynika z raportu "Wynagrodzenia na stanowiskach IT w 2013 roku" firmy Sedlak & Sedlak, połowa informatyków zatrudnionych w firmach z przewagą kapitału zagranicznego zarabiała powyżej 7 700 PLN brutto miesięcznie. W firmach z przewagą kapitału polskiego mediana wynagrodzeń informatyków była niemal o 3 000 PLN niższa.

    skomentuj (0)
  • Ile zarobisz w pierwszej pracy w IT?

    30-06-2014 16:52

    Połowa informatyków rozpoczynających karierę zawodową w branży IT zarabiała więcej niż 3,2 zł. Tak wynika z raportu "Wynagrodzenia na stanowiskach IT w 2013 roku" przygotowanego przez Sedlak & Sedlak