Strefa IT - zarobki, miejsca pracy, oczekiwania

  • Informatyk poszukiwany

    13-04-2015 00:00

    O ile humaniści muszą się zazwyczaj nagimnastykować, by znaleźć dobrze płatną pracę, to informatyka stać na grymaszenie i przebieranie w ofertach. Dobrego informatyka, bo samo wykształcenie jeszcze pięciocyfrowych zarobków nie gwarantuje

    skomentuj (0)
  • Ile zarobi informatyk?

    10-04-2015 17:09

    W żadnym sektorze pensje nie są tak wysokie jak w IT. Oprócz sprzedaży w żadnym nie ma też tak dużego zapotrzebowania na pracowników. Jakich specjalistów najchętniej zatrudniają firmy i ile im płacą?

    skomentuj (0)
  • "Twitterem po oczach" - jak rekrutują w IT?

    03-10-2014 12:55

    Viral recruiting, grywalizacja, scouting a nawet pączki - tak wygląda nowoczesna rekrutacja w IT

    skomentuj (0)
  • Firma polska czy zagraniczna - gdzie informatyk zarobi więcej?

    10-07-2014 17:47

    Jak wynika z raportu ?Wynagrodzenia na stanowiskach IT w 2013 roku? firmy Sedlak & Sedlak, połowa informatyków zatrudnionych w firmach z przewagą kapitału zagranicznego zarabiała powyżej 7 700 PLN brutto miesięcznie. W firmach z przewagą kapitału...

    skomentuj (0)
  • Ile zarobisz w pierwszej pracy w IT?

    30-06-2014 16:52

    Połowa informatyków rozpoczynających karierę zawodową w branży IT zarabiała więcej niż 3,2 zł. Tak wynika z raportu ?Wynagrodzenia na stanowiskach IT w 2013 roku? przygotowanego przez Sedlak & Sedlak

    skomentuj (0)
  • Programujesz? Naucz się Javy, zarobisz więcej

    05-06-2014 17:31

    Specjaliści programowania w języku Java są jedną z najlepiej opłacanych grup w swoim środowisku zawodowym. Według raportu ?Wynagrodzenia na stanowiskach IT w 2013 roku? wydanego przez Sedlak & Sedlak mediana ich zarobków wyniosła 6,5 tys. zł brutto...

    skomentuj (0)
  • Etat, kontrakt czy samozatrudnienie?

    04-06-2014 18:30

    W czasach, kiedy coraz trudniej o pracę, zatrudnieni w IT wciąż mogą stawiać warunki i wybierać najdogodniejszą dla siebie formę umowy. Jakie rozwiązania są im najczęściej proponowane?

    skomentuj (0)
  • Ważne e-umiejętności

    02-06-2014 14:15

    W Europie brakuje pracowników z kompetencjami cyfrowymi. Z prognoz wynika, że w najbliższych latach trend ten będzie się nasilał. Dlatego Komisja Europejska przy współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT) uruchamia...

    skomentuj (0)
  • Gdzie chcą pracować młodzi informatycy?

    30-05-2014 18:16

    Co decyduje o atrakcyjności pracodawcy dla młodych? Dobra praca, czyli jaka? Co to znaczy dobra pensja? Polskich studentów kierunków technicznych, w tym informatycznych, zapytali o to eksperci instytutu badawczego Trendence Institut