Strefa IT - zarobki, miejsca pracy, oczekiwania

  • Ile naprawdę zarabia się w IT

    29-01-2014 11:44

    Sektor IT od lat szczyci się pozycją lidera wśród najlepiej płacących. Jak wyglądały w nim wynagrodzenia w 2013 r.?

    skomentuj (3)
  • "Komórkowy kod" podbija rynek pracy

    28-01-2014 17:34

    Liczba smartfonów, czyli nowoczesnych telefonów komórkowych, rośnie w Polsce niemal z dnia na dzień. W 2013 roku już co drugi nowo zakupiony telefon był smartfonem. Niestety znacznie mniej jest osób, które tworzą aplikacje wykorzystywane przez te...

    skomentuj (0)
  • Kobiety w branży IT

    21-01-2014 12:56

    Na rozwijającym się rynku IT utrzymuje się stały wzrost zapotrzebowania na specjalistów. Coraz częściej na stanowiska informatyczne aplikują panie

    skomentuj (0)
  • HR i IT - związek z przyszłością?

    17-12-2013 13:04

    Dzięki nowoczesnym technologiom rekrutacja staje się szybsza i tańsza. Czy rekruterzy powinni bać się o swoje posady?

    skomentuj (0)
  • Lubię to! Ale wracam do Polski

    12-11-2013 12:40

    Jak wyglądają staże u najlepszych? Czy takie firmy jak Google i Facebook robią coś, czego firmy w Polsce nie potrafią? Sprawdziliśmy to

    skomentuj (0)
  • Kogo szukają firmy z Krzemowej Doliny?

    16-10-2013 16:15

    Kalifornijska Krzemowa Dolina to światowe zagłębie nowoczesnych technologii. O pracy w jednej z ulokowanych tam firm marzą tysiące kandydatów. Mają szczęście, bo firmy te ciągle szukają nowych pracowników

    skomentuj (0)
  • Jak zatrzymać specjalistę IT w firmie?

    21-08-2013 13:03

    Sytuacja w branży, jeden z najniższych poziomów bezrobocia, ciągłe zapotrzebowanie na specjalistów oraz stosunkowo niewielka konkurencja na rynku pracy ułatwiają specjalistom IT podjęcie decyzji o zmianie miejsca zatrudnienia.

    skomentuj (0)
  • Sławne kobiety z branży IT

    22-03-2013 15:39

    IT to jedna z najbardziej chłonnych branż na rynku. Firmy stale rekrutują, a różne badania pokazują, że zapotrzebowanie na pracowników wcale się nie zmniejszy. Np. z danych Komisji Europejskiej wynika, że do 2016 roku w Europie powstanie 700 tys....

    skomentuj (0)
  • 12 zasad udanego startupu

    20-03-2013 18:33

    Żeby startup wypalił nie wystarczy dobry pomysł i entuzjazm nowicjusza. Potrzebne jest również solidne przygotowanie biznesowe i gruba skóra, która pozwoli przetrwać pierwsze porażki. Co musisz wiedzieć o startupie, zanim powołasz go do życia?