Wydarzenia rynku pracy informacje o najważniejszych imprezach, targach i konferencjach na rynku pracy

 • Jeśli interesujesz się dowolnym obszarem przetwarzania danych - tam nie może Cię zabraknąć

  28-05-2018 14:28

  W piątek, 8 czerwca, w Warszawie odbędzie się II edycja Data Science Summit (DSS) - największe wydarzenie z obszaru data science w Polsce adresowane do osób związanych oraz zainteresowanych obszarem danych.

  skomentuj (0)
 • W branży przyszłości brakuje pracowników

  28-05-2018 12:22

  Aż 20% ludzi w wieku produkcyjnym chce zmienić aktualną pracę, a 80% z tej grupy dokonuje tego w ciągu dwóch lat od podjęcia decyzji. Determinantów decyzji jest wiele: chęć zarabiania więcej, spełnienia zawodowego, odnalezienie swojej drogi zawodowej czy po prostu chęć zmiany środowiska. Większość osób poszukujących pracy robi to w obrębie tego samego, sprawdzonego sektora. Współczesny rynek pracy, który stawia na wszechstronność, elastyczność i wykwalifikowanych
  pracowników, w niczym nie przypomina już rynku sprzed 15 czy 20 lat. Dziś, kiedy stopa bezrobocia oscyluje w okolicach 6%, mówi się o rynku pracownika. Pracownika, który wybiera pracę satysfakcjonującą, dającą mu poczucie ważności, podnoszącą komfort życia, a nie taką, która pozwala tylko na egzystencję.

  skomentuj (0)
 • Tramwaj zwany. HR w Centrach!

  14-05-2018 13:25

  18 i 19 października w Krakowie odbędzie się jedyna w Polsce konferencja dedykowana branży HR w firmach SSC/BPO/ITO - HR w Centrach Usług Biznesowych i IT. Pojawią się na niej kluczowi specjaliści i managerowie, których organizatorzy konferencji zabiorą w trasę po różnych zagadnieniach świata HR.

  skomentuj (0)
 • Wschód HR - pierwsze takie wydarzenie na Podlasiu

  20-04-2018 18:18

  Konferencja Wschód HR odbędzie się 19 czerwca 2018 w Białymstoku. Wydarzenie skierowane jest do praktyków z branży HR oraz employer branding, którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę w zakresie najnowszych trendów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

  skomentuj (0)
 • HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work. Ruszyły zapisy na największą technologiczną konferencję dla HR!

  18-04-2018 19:47

  HR Tech Summit 2018 to organizowana po raz 5. konferencja poświęcona wykorzystaniu nowych technologii przez zespoły Human Resources. Impreza co roku przyciąga dyrektorów i specjalistów reprezentujących wewnętrzne działy HR, jak również HR Business Partnerów, konsultantów i rekruterów.Temat przewodni tegorocznej konferencji to trend Future of Work.

  skomentuj (0)

Wydarzenia rynku pracy