Wydarzenia rynku pracy informacje o najważniejszych imprezach, targach i konferencjach na rynku pracy

 • Konferencja Modern Employer

  12-10-2017 19:36

  Jak zapewnić firmom nowe korzyści poprzez wykorzystanie technologii oraz innowacji w miejscu pracy? Jakie są najnowsze dane nt. poziomu zaangażowania pracowników w polskich firmach? Tego będzie można dowiedzieć się podczas forum Modern Employer, które organizuje Aon. Podczas wydarzenia wystąpią osobowości ze świata biznesu m.in. Natalia Hatalska, Magdalena Warzybok oraz Dan Riley. Forumodbędzie się 25 października br. w Warszawie.

  skomentuj (0)
 • Zapraszamy do 18. polskiej edycji Global Management Challenge!

  09-10-2017 14:56

  GMC to zaawansowana symulacja biznesowa, w której zarządzane przez uczestników spółki rywalizują na wirtualnej giełdzie. Aby awansować do kolejnego etapu trzeba osiągnąć jak najwyższy wynik inwestycyjny swojej firmy. GMC to skuteczne narzędzie szkoleniowe, z elementami grywalizacji, które od lat cieszy się powodzeniem wśród managerów i
  specjalistów.

  skomentuj (0)
 • Jaki jest Twój Styl Myślenia? Sprawdź na Festiwalu FRIS

  25-09-2017 13:20

  13 października 2017 r. to dzień pełen warsztatów na temat stylów myślenia,które będą organizowane w całej Polsce. Pod wspólną nazwą "2. Festiwal FRIS" zostanie przeprowadzonych ponad 50 szkoleń w kilkunastu miastach. Tematy obejmują zagadnienia biznesowe, przydatne dla właścicieli firm, liderów i członków zespołów, specjalistów HR oraz
  tematykę ważną dla zainteresowanych swoim rozwojem osobistym i zawodowym.

  skomentuj (0)
 • Zacznij jesienny sezon z nowym pracodawcą

  19-09-2017 13:29

  Powroty z wakacyjnej sielanki bywają ciężkie, ale okres wakacji to również dla wielu z nas czas podsumowań i przemyśleń. Studenci, absolwenci, specjaliści czy doświadczeni pracownicy - wszystkie te grupy łączy chęć rozwoju i zmian. Kolejne edycje targów pracy Career EXPO, które odbędą się już 25 października we Wrocławiu i 21 listopada w Poznaniu, to idealna szansa na spotkanie z rekruterami kilkuset topowych, międzynarodowych firm, a taże możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i prelekcjach prowadzonych przez cenionych polskich ekspertów.

  skomentuj (0)
 • Mocarze FrontEndu na konferencji w EXPO XXI WARSZAWA

  18-09-2017 14:57

  Jesień 2017 będzie dedykowana FrontEndowcom: 22 i 23 września w EXPO XXI WARSZAWA odbędzie się konferencja poświęcona technologiom FrontEnd. Idea wydarzenia to dzielenie się pomysłami, zdobywanie wiedzy, nawiązywanie przyjaźni i dobra zabawa. Dwa dni, trzydziestu prelegentów z całego świata i tematy, które nurtują środowisko - FRONTEND-CON 2017 nadchodzi!

  skomentuj (0)

Wydarzenia rynku pracy