Wydarzenia rynku pracy informacje o najważniejszych imprezach, targach i konferencjach na rynku pracy

 • Nie myśl, że NLP zniknie

  05-01-2017 17:19

  Rafał Żak stara się znaleźć odpowiedź, które z tych zdań jest bliżej prawdy. Robi to w niezwykle interesującej formie. Książkę Nie myśl, że NLP zniknie można czytać na dwa sposoby.

  skomentuj (0)
 • Alfabet sukcesu

  05-01-2017 17:15

  Książka Alfabet sukcesu to pierwsza taka publikacja stworzona przez mistrza w dziedzinie motywacji. Zawiera coś więcej niż tylko opis prostych praw sukcesu i przyciągania - mieści w sobie mądrość kilku pokoleń ludzi, którzy w ubiegłym stuleciu zastanawiali się nad zagadnieniem sukcesu.

  skomentuj (0)
 • Najlepsi pracodawcy na Śląsku 2016 r. Rozstrzygnięcie plebiscytu towarzyszącego konferencji Silesia HR Trends

  28-11-2016 12:57

  Katowice, 24 listopada 2016 - Eko Okna, Elektrobudowa, Euvic, Famur, GE Power Controls Zakład Produkcyjny w Bielsku Białej, ING Bank Śląski, Mokate, Rafako, Tenneco Automotive Polska, Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - to firmy, dzięki którym Śląsk staje się lepszym miejscem do pracy i życia. Podczas konferencji Silesia HR Trends, 24 listopada br., po raz drugi wręczono wyróżnienia Top Pracodawcy Województwa Śląskiego 2016. 

  skomentuj (0)
 • Nabór zgłoszeń do III edycji konkursu EB Kreator

  15-11-2016 14:27

  Do 30 listopada przyjmowane są zgłoszenia do III edycji konkursu EB Kreator organizowanego przez GoldenLine. W ramach konkursu firmy mogą zgłaszać zrealizowane projekty z zakresu employer brandingu, w tym marketingu rekrutacyjnego. Co roku do konkursu zgłaszanych jest ponad 70 kampanii, co sprawia, że EB Kreator jest największym i najważniejszym z wydarzeń branży employer branding w Polsce.

  skomentuj (0)
 • Inspiracje, spotkania z ludźmi sukcesu, Targi Pracy i Kariery 24 listopada 2016 r. druga edycja Silesia HR Trends

  15-11-2016 14:22

  Katowice, 17 listopada 2016 - Oferty największych pracodawców w regionie, spotkania z ekspertami, ludźmi sukcesu i doradcami personalnymi, prezentacje firm i warsztaty oraz możliwość aplikowania na różne stanowiska już podczas wydarzenia - 24 listopada br., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędą się Targi Pracy i Kariery. Program całodniowej konferencji Silesia HR Trends obejmuje także debaty i dyskusje z udziałem ekspertów, projekt EEC -Liderzy Przyszłości oraz galę z wręczeniem wyróżnień dla TOP Pracodawców Śląska.

  skomentuj (2)

Wydarzenia rynku pracy