Wydarzenia rynku pracy informacje o najważniejszych imprezach, targach i konferencjach na rynku pracy

 • Jaki jest Twój Styl Myślenia? Sprawdź na Festiwalu FRIS

  25-09-2017 13:20

  13 października 2017 r. to dzień pełen warsztatów na temat stylów myślenia,które będą organizowane w całej Polsce. Pod wspólną nazwą "2. Festiwal FRIS" zostanie przeprowadzonych ponad 50 szkoleń w kilkunastu miastach. Tematy obejmują zagadnienia biznesowe, przydatne dla właścicieli firm, liderów i członków zespołów, specjalistów HR oraz
  tematykę ważną dla zainteresowanych swoim rozwojem osobistym i zawodowym.

  skomentuj (0)
 • Zacznij jesienny sezon z nowym pracodawcą

  19-09-2017 13:29

  Powroty z wakacyjnej sielanki bywają ciężkie, ale okres wakacji to również dla wielu z nas czas podsumowań i przemyśleń. Studenci, absolwenci, specjaliści czy doświadczeni pracownicy - wszystkie te grupy łączy chęć rozwoju i zmian. Kolejne edycje targów pracy Career EXPO, które odbędą się już 25 października we Wrocławiu i 21 listopada w Poznaniu, to idealna szansa na spotkanie z rekruterami kilkuset topowych, międzynarodowych firm, a taże możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i prelekcjach prowadzonych przez cenionych polskich ekspertów.

  skomentuj (0)
 • Mocarze FrontEndu na konferencji w EXPO XXI WARSZAWA

  18-09-2017 14:57

  Jesień 2017 będzie dedykowana FrontEndowcom: 22 i 23 września w EXPO XXI WARSZAWA odbędzie się konferencja poświęcona technologiom FrontEnd. Idea wydarzenia to dzielenie się pomysłami, zdobywanie wiedzy, nawiązywanie przyjaźni i dobra zabawa. Dwa dni, trzydziestu prelegentów z całego świata i tematy, które nurtują środowisko - FRONTEND-CON 2017 nadchodzi!

  skomentuj (0)
 • Co robią programiści nad morzem?

  07-09-2017 19:19

  Tej jesieni przede wszystkim programują! We wrześniu żegnamy się z letnim szaleństwem i z impetem wchodzimy w nowy sezon szkoleniowy. Będzie naprawdę intensywnie i bezkompromisowo. Chcecie wiedzieć, co jeszcze 4Developers ma dla Was w zanadrzu? Przeczytajcie do końca!

  skomentuj (0)
 • IT Career Summit 2017 - Twoja kariera w IT. Widzimy się 20 września na PGE Narodowym!

  05-09-2017 16:21

  Już we wrześniu powracamy z kolejną, już czwartą edycją targów IT Career Summit, podczas których największe firmy, będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie?

  skomentuj (0)

Wydarzenia rynku pracy