Wydarzenia rynku pracy informacje o najważniejszych imprezach, targach i konferencjach na rynku pracy

 • XI edycja Konkursu Inżynierskiego EBEC Poland już się rozpoczęła!

  13-03-2017 18:36

  1 marca 2017 ruszyły zapisy na test eliminacyjny Konkursu Inżynierskiego EBEC Poland. Konkurs jest przedsięwzięciem organizowanym przez Stowarzyszenie Studentów BEST na 6 wiodących uczelniach technicznych w Polsce: Politechnice Gdańskiej, Politechnice Warszawskiej, Politechnice Łódzkiej, Politechnice Wrocławskiej, Politechnice Śląskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

  skomentuj (0)
 • Największe studenckie Targi Pracy na Politechnice Warszawskiej!

  08-03-2017 11:18


  Wiadomość dla tych, którzy wierzą w wizualizację. Twój świat nie zmieni się wekskluzywny kurort, gdy tylko tego zapragniesz. Prawdziwym sekretem sukcesu jest ciężka praca!

  skomentuj (0)
 • Nowe pokolenie - nowe talenty w sprzedaży

  08-03-2017 11:01

  Dzisiaj na rynku wiele mówi się o nowych trendach w sprzedaży i o konieczności transformowania procesów zarządzania sprzedażą. Ma to związek ze zmieniającymi się oczekiwaniami ze strony nowych pokoleń klientów i pracowników. O to, czy dzisiaj działy sprzedaży stoją przed odmiennymi wyzwaniami w zakresie pozyskiwania i utrzymywania talentów pytamy Annę Strutyńską - Dyrektora HR w Eniro Polska.

  skomentuj (0)
 • Wiosenna rekrutacja na targach pracy Career EXPO we Wrocławiu

  08-03-2017 10:42

  Nadchodząca wiosna to najlepszy czas dla tych, którzy poszukują nowej pracy lub zastanawiają się nad jej zmianą - o tej porze roku w największych firmach rozpoczyna się sezon rekrutacyjny. Podczas tej edycji targów pracy Career EXPO, która odbędzie się 5 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia, spotkać można będzie rekruterów kilkudziesięciu czołowych przedsiębiorców z Wrocławia i okolic. Na ciekawe oferty mogą liczyć zarówno doświadczeni specjaliści, jak i świeżo upieczeni absolwenci oraz studenci.

  skomentuj (0)
 • Bo same Targi to za mało. Campus Recruitment nie tylko dla informatyków!

  06-03-2017 19:32

  Jeśli zawsze uważałeś, że targi pracy są tylko dla osób z branży IT i nie warto na nie iść, bo firmy tak naprawdę nikogo nie szukają, a jedynie chcą się pokazać - daj się zaskoczyć 21. i 22. marca w C-13!

  skomentuj (0)

Wydarzenia rynku pracy