Wydarzenia rynku pracy informacje o najważniejszych imprezach, targach i konferencjach na rynku pracy

 • Nowe pokolenie - nowe talenty w sprzedaży

  08-03-2017 11:01

  Dzisiaj na rynku wiele mówi się o nowych trendach w sprzedaży i o konieczności transformowania procesów zarządzania sprzedażą. Ma to związek ze zmieniającymi się oczekiwaniami ze strony nowych pokoleń klientów i pracowników. O to, czy dzisiaj działy sprzedaży stoją przed odmiennymi wyzwaniami w zakresie pozyskiwania i utrzymywania talentów pytamy Annę Strutyńską - Dyrektora HR w Eniro Polska.

  skomentuj (0)
 • Wiosenna rekrutacja na targach pracy Career EXPO we Wrocławiu

  08-03-2017 10:42

  Nadchodząca wiosna to najlepszy czas dla tych, którzy poszukują nowej pracy lub zastanawiają się nad jej zmianą - o tej porze roku w największych firmach rozpoczyna się sezon rekrutacyjny. Podczas tej edycji targów pracy Career EXPO, która odbędzie się 5 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia, spotkać można będzie rekruterów kilkudziesięciu czołowych przedsiębiorców z Wrocławia i okolic. Na ciekawe oferty mogą liczyć zarówno doświadczeni specjaliści, jak i świeżo upieczeni absolwenci oraz studenci.

  skomentuj (0)
 • Bo same Targi to za mało. Campus Recruitment nie tylko dla informatyków!

  06-03-2017 19:32

  Jeśli zawsze uważałeś, że targi pracy są tylko dla osób z branży IT i nie warto na nie iść, bo firmy tak naprawdę nikogo nie szukają, a jedynie chcą się pokazać - daj się zaskoczyć 21. i 22. marca w C-13!

  skomentuj (0)
 • Kariera IT!

  03-03-2017 16:36

  Kariera IT to wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty. Od 2014 roku Targi Kariera IT to połączenie wydarzenia dla wszystkich programistów, testerów oraz specjalistów IT.

  skomentuj (0)
 • Wyniki konkursu EB Kreator 2016 organizowanego przez GoldenLine

  10-02-2017 12:47

  8 lutego ogłoszono wyniki EB Kreator, największego konkursu employer branding, organizowanego przez GoldenLine. Do trzeciej edycji zgłosiło się aż 100 firm, wysyłając rekordowa liczbę ponad 160 zgłoszeń. Jury wyróżniło nominacjami ponad 30 pracodawców, zwycięzcami zostali zaś Lidl Polska, Merixstudio, Stanley Black & Decker, IKEA Retail, Polpharma, Future Processing, Apptension i Avon Cosmetics Polska oraz Aterima Med.

  skomentuj (0)

Wydarzenia rynku pracy