Dla pracodawców
Praca >  Poradniki >  Praca i rozwój - porady >  CV

CV jak napisać CV, wzory CV, porady

CV / życiorys - porady

 • Firmy nie mogą wymagać zdjęcia w CV. Ale lepiej je dołączyć

  Wygląd odgrywa ważną rolę w procesie rekrutacji. Zdaniem specjalistów lepiej więc dołączyć zdjęcie do CV, bo rekruter dokumenty bez zdjęcia może odrzucić w pierwszej kolejności.

  skomentuj (17)
 • Internetowe CV na miarę

  Profile osób z bogatym dorobkiem zawodowym i tych, które dopiero zaczynają pracę, powinny być prowadzone w inny sposób. Sprawdź, które informacje są kluczowe w twoim przypadku.

  skomentuj (0)
 • Sukces zaczyna się od CV

  Bywa, że niestarannie przygotowany dokument aplikacyjny przekreśla naszą szansę na otrzymanie pracy. Jakie błędy popełniamy najczęściej?

  skomentuj (27)
 • CV, które przekona pracodawcę

  Przygotowanie dobrego CV bywa trudniejsze, niż się wydaje. Co roku boleśnie przekonują się o tym setki kandydatów, którzy odpadają z procesów rekrutacyjnych ze względu na błędy w życiorysie. Jak powinno wyglądać dobre CV?

  skomentuj (6)
 • CV młodych: z błędami

  Tylko dwa życiorysy z prawie 20, które poprawiała nasza ekspertka, przykułyby uwagę pracodawców. Dlaczego młodzi wciąż nie umieją pisać CV?

  skomentuj (93)
 • Jak uratować CV

  Szukanie pracy to ciężka praca. Przeglądanie ofert, przygotowywanie się do rozmów kwalifikacyjnych, a do tego wszystkiego opracowanie dobrego CV. Gdy mamy z tym problem, są tacy, którzy pomogą w napisaniu profesjonalnego życiorysu.

  skomentuj (0)

Wydarzenia rynku pracy