Dla pracodawców
Praca >  Poradniki >  Praca i rozwój - porady >  CV

CV jak napisać CV, wzory CV, porady

CV / życiorys - porady

 • Czy wiesz, kogo zatrudniasz?

  Pracownik ma swoją wiedzą i doświadczeniem służyć rozwojowi firmy. Niektórzy jednak za wszelką cenę dbają tylko o swoje korzyści. Okradają swoich pracodawców. Albo udają kogoś zupełnie innego.

  skomentuj (15)
 • Dobre CV to rzadkość

  CV to dokument, który decyduje o całej rekrutacji. Na jego przejrzenie rekruter poświęca średnio 7 sekund. O czym koniecznie trzeba w nim wspomnieć, a czego unikać, żeby nie zniechęcić do siebie już w pierwszej chwili?

  skomentuj (10)
 • Firmy nie mogą wymagać zdjęcia w CV. Ale lepiej je dołączyć

  Wygląd odgrywa ważną rolę w procesie rekrutacji. Zdaniem specjalistów lepiej więc dołączyć zdjęcie do CV, bo rekruter dokumenty bez zdjęcia może odrzucić w pierwszej kolejności.

  skomentuj (17)
 • Internetowe CV na miarę

  Profile osób z bogatym dorobkiem zawodowym i tych, które dopiero zaczynają pracę, powinny być prowadzone w inny sposób. Sprawdź, które informacje są kluczowe w twoim przypadku.

  skomentuj (0)
 • Sukces zaczyna się od CV

  Bywa, że niestarannie przygotowany dokument aplikacyjny przekreśla naszą szansę na otrzymanie pracy. Jakie błędy popełniamy najczęściej?

  skomentuj (27)
 • CV, które przekona pracodawcę

  Przygotowanie dobrego CV bywa trudniejsze, niż się wydaje. Co roku boleśnie przekonują się o tym setki kandydatów, którzy odpadają z procesów rekrutacyjnych ze względu na błędy w życiorysie. Jak powinno wyglądać dobre CV?

  skomentuj (6)

Wydarzenia rynku pracy