Dla pracodawców
Praca >  Poradniki >  Praca i rozwój - porady >  CV

CV jak napisać CV, wzory CV, porady

CV / życiorys - porady

 • Sukces zaczyna się od CV

  Bywa, że niestarannie przygotowany dokument aplikacyjny przekreśla naszą szansę na otrzymanie pracy. Jakie błędy popełniamy najczęściej?

  skomentuj (27)
 • CV, które przekona pracodawcę

  Przygotowanie dobrego CV bywa trudniejsze, niż się wydaje. Co roku boleśnie przekonują się o tym setki kandydatów, którzy odpadają z procesów rekrutacyjnych ze względu na błędy w życiorysie. Jak powinno wyglądać dobre CV?

  skomentuj (6)
 • CV młodych: z błędami

  Tylko dwa życiorysy z prawie 20, które poprawiała nasza ekspertka, przykułyby uwagę pracodawców. Dlaczego młodzi wciąż nie umieją pisać CV?

  skomentuj (94)
 • Jak uratować CV

  Szukanie pracy to ciężka praca. Przeglądanie ofert, przygotowywanie się do rozmów kwalifikacyjnych, a do tego wszystkiego opracowanie dobrego CV. Gdy mamy z tym problem, są tacy, którzy pomogą w napisaniu profesjonalnego życiorysu.

  skomentuj (0)
 • CV na szóstkę, czyli co powinno się znaleźć w dobrym życiorysie

  Złote rady związane z pisaniem dobrego CV są bardzo powszechne. Czy jednak znamy je na tyle dobrze, że nie popełnimy już żadnego błędu? CV to nasza wizytówka - sprawmy, aby była na szóstkę.

  skomentuj (11)
 • Jak napisać CV, kiedy nie ma się doświadczenia?

  Z pustego i Salomon nie naleje? Niekoniecznie. Czasem to, co uznajemy za nieistotne z perspektywy pracodawcy, może pomóc w otrzymaniu posady.

  skomentuj (27)

Wydarzenia rynku pracy