Rozmowa kwalifikacyjna jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, najczęstsze pytania, porady

Porady i ciekawostki o rozmowie kwalifikacyjnej

 • Jak przekonać rekrutera... przez telefon

  Zanim zostaniemy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, czeka nas rozmowa telefoniczna z rekruterem. Oto garść porad*, jak się do niej przygotować i przekonać rekrutera, że warto zaprosić nas na spotkanie

  skomentuj (11)
 • Jaka powinna być idealna rekrutacja?

  Rekruter jest najważniejszą osobą w procesie selekcji i naboru pracowników. Jeżeli działa nieetycznie, tracą na tym zarówno pracodawcy, jak i kandydaci. Jakich norm powinien przestrzegać? Polskie Forum HR waśnie opracowało Dekalog Konsultanta.

  skomentuj (36)
 • Rozmowa kwalifikacyjna: pokaż się z najlepszej strony

  Rozmowa kwalifikacyjna to stresujący moment, ale na szczęście można się do niej przygotować i uniknąć ewentualnych potknięć. Na co uważać i o czym absolutnie nie można zapomnieć?

  skomentuj (12)
 • Stress interview: rozmowa pod napięciem

  Sprawdzianem może być wszystko: jak usiądziemy, czy patrzymy rozmówcy w oczy, jak przywitaliśmy się z osobą na recepcji. Jak się zachować, kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej rekruter za wszelką cenę chce nas wyprowadzić z równowagi?

  skomentuj (29)
 • Rozmowa kwalifikacyjna: jak odpowiadać na trudne pytania?

  Chyba każdy przed rozmową kwalifikacyjną układa w głowie scenariusze i stara się przewidzieć, o co zostanie zapytany. Ale rekruterzy kilka pytań upodobali sobie szczególnie i szanse na to, że padną, są naprawdę duże. Co mają na myśli, gdy je zadają i jak na nie odpowiadać wyjaśnia Tomasz Rudnik, twórca serwisu odpicujmiCV.pl

  skomentuj (29)
Wakacyjne zastępstwa w opiece

Wakacyjne zastępstwa w opiece

Praca na zastępstwo w charakterze opiekuna/opiekunki osoby starszej w Niemczech jest szansą na lepszą przyszłość

Wydarzenia rynku pracy