Dla pracodawców

Rozmowa kwalifikacyjna jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, najczęstsze pytania, porady

Porady i ciekawostki o rozmowie kwalifikacyjnej

 • Rozmowa rekrutacyjna bez stresu

  Spotkanie w sprawie pracy nie musi być stresujące. Tłumaczymy, dlaczego pewnych kwestii nie warto się bać, a do których lepiej się przygotować

  skomentuj (11)
 • Jak wynegocjować dobrą pensję?

  Pytanie o wysokość przyszłego wynagrodzenia jest już stałym i często najważniejszym elementem rekrutacji. Jak rozmawiać o pieniądzach, żeby osiągnąć cel i nie zniechęcić przyszłego pracodawcy?

  skomentuj (9)
 • Sito nowoczesnej rekrutacji

  - Z internetu dowiedziałam się, czym jest assessment center. I od razu się zestresowałam. Bo wszyscy pisali, że to "masakra" - mówi jedna z uczestniczek tej metody rekrutowania pracowników

  skomentuj (36)
 • Rozmowa kwalifikacyjna - co decyduje o tym, że jest udana?

  Zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy to dopiero pierwszy krok w kierunku otrzymania zatrudnienia. Jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy?

  skomentuj (11)
 • 7 najgorszych błędów podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  Spóźnienia, niewłaściwy strój, kłamstwa - to najczęściej popełniane przez Polaków błędy, które utrudniają znalezienie pracy. Aż 40 proc. osób kłamie na rozmowach kwalifikacyjnych. Najczęściej mijają się z prawdą mówiąc o znajomości języków obcych. Jakich błędów unikać, żeby dostać pracę? Odpowiedź znajdziecie w naszym filmie.

  skomentuj (57)

Wydarzenia rynku pracy