Staże i praktyki

 • EY (dawniej Ernst & Young)

  Są tacy, którzy lubią na dzień dobry intelektualne wyzwania, których rozwiązanie wymaga zdolności analitycznych, wiedzy i zaangażowania. Są miejsca, w których takie zadania to codzienność - tak właśnie wygląda praca u pracodawcy nr 1 w Polsce. Chcesz mieć wpływ na to, jak ułoży się Twoja kariera? Z EY zbudujesz swoje doświadczenie zawodowe i zaczniesz poziom wyżej.

 • INSTYTUT MONITOROWANIA MEDIÓW SP. Z O.O.

  Instytut Monitorowania Mediów - jest organizatorem kolejnej już XI edycji konkursu "PRaktykuj za granicą", na który trwa obecnie rekrutacja. Zainteresowani studenci mogą liczyć na atrakcyjne nagrody: staż w Londynie, Pradze lub Bukareszcie w renomowanych agencjach PR. Prace konkursowe - strategie komunikacji dla wybranej fundacji - przyczynią się do promocji działań CSR w trzech sektorach: "Pomagamy ludziom", "Pomagamy zwierzętom" i "Promujemy kulturę".

 • KPMG SP. Z O.O.

  KPMG to międzynarodowa sieć firm doradczo-audytorskich. Od ponad 20 lat świadczymy w Polsce profesjonalne usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm i instytucji.

 • UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU SA oraz UNIQA TU na Życie SA, oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Obecnie UNIQA TU SA zajmuje 5. pozycję na rynku ubezpieczeniowym pod względem wysokości składki przypisanej brutto, która w 2013 wyniosła ponad 1,12 mld zł. W 2014 r. UNIQA otrzymała tytuł " Solidny Pracodawca".

 • Mars Polska Sp. z o. o.

  Pomyśl - praca, która znaczy coś więcej... Praca, która da Ci szansę na rozwój, stanie się Twoją pasją i pozwoli Ci zachować równowagę między życiem zawodowym i osobistym... Wyobraź sobie dużą, międzynarodową firmę... Kojarzysz takie marki jak Snickers®, Mars®, Twix®, M&M's®, Pedigree® czy Whiskas®?

 • PROCTER & GAMBLE OPERATIONS POLSKA SP. Z O.O.

  Procter & Gamble to jedna z największych globalnych firm FMCG. Nasze marki pojawiają się w życiu ludzi na wszystkich kontynentach cztery miliardy razy dziennie. Są wśród nich: Pampers, Ariel, Vizir, Always, Olay, Discreet, Pantene, Head & Shoulders, Gillette, Oral-B, Hugo Boss, Lacoste, Valentino, czy Dolce & Gabbana. W województwie łódzkim posiadamy: dwie fabryki maszynek Gillette w Łodzi oraz fabrykę kosmetyków P&G w Aleksandrowie Łódzkim.

 • Auchan to grupa handlowa o międzynarodowym zasięgu.

  W 16 krajach świata zatrudniamy ponad 300 tysięcy współpracowników. W Polsce od 1996 roku otworzyliśmy 41 hipermarketów oraz 7 centra logistyczne. W najbliższych latach Auchan Polska zwiększy się o prawie 40 kolejnych sklepów

 • ABB

  ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia 150 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.

 • Ucz się od najlepszych

  Program praktyk "Ucz się od najlepszych" skierowany jest do studentów, którzy ukończyli II rok studiów, ich program studiów przewiduje zajęcia praktyczne, a oni sami chcieliby swoją wiedzę sprawdzić w praktyce oraz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w nowoczesnej grupie medialnej.