Planowanie kariery staże studenckie, praktyki, szkolenia, dyplomy

  • Powiedz mi, co studiujesz, a powiem Ci, kim będziesz

    18-06-2009 10:08

    Studiujesz prawo i jesteś przekonany, że będziesz świetnie zarabiał? A może czujesz, że na kolejnych wykładach tracisz czas, bo wiesz, że nie będziesz pracował w zawodzie? Jakich zarobków oczekujesz? Wypełnij ankietę "Polscy studenci a praca".

    skomentuj (0)
  • Studenci kierunków ekonomicznych o przyszłej pracy

    22-04-2009 20:04

    Organizacja studencka AIESEC we współpracy z firmą badawczą Ipsos przeprowadziła tegoroczną edycję badania ?Pracodawca Roku?.

    skomentuj (0)
  • Na półmetku kariery

    14-04-2009 00:00

    W nocy z 6 na 7 kwietnia zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do XIV edycji konkursu ?Grasz o staż". Prace przesłano już do autorów zadań, którzy je sprawdzą i ocenią

    skomentuj (0)
  • Pierwszy krok do kariery

    25-03-2009 10:11

    Absolwenci z dyplomem uczelni wyższej, ale bez doświadczenia zawodowego, mają mniejsze szanse na błyskotliwą karierę niż ich koledzy, którzy łączyli naukę z pracą. Zatem nie zwlekaj - znajdź ofertę staży lub praktyk i realizuj się zawodowo.

    skomentuj (0)
  • Rekruter to też człowiek

    24-03-2009 12:52

    Czasy, kiedy otrzymanie dyplomu uczelni wyższej oznaczało wstąpienie do grona wybrańców, na których czekała już ciepła posada oraz sowita wypłata, minęły już dawno. Dzisiaj większość pracodawców oczekuje od absolwentów i wykształcenia, i praktycznej...

    skomentuj (0)
  • Konkurs Innowacje w Bankowości

    18-03-2009 14:52

    Konkurs przeznaczony dla studentów zapewnia laureatowi pokaźny zastrzyk gotówki - 10 000 zł oraz umożliwia zdobycie bezcennego doświadczenia zawodowego w jednym z największych Banków w Polsce i na świecie. Zwycięzca w czasie odbywania stażu, który...

    skomentuj (0)
  • Studenci analizują rynek pracy

    18-03-2009 10:49

    Młodzi ludzie nie ukrywają, że coraz wcześniej zaczynają myśleć o swojej karierze. 42 proc. przyszłych inżynierów deklaruje, że wybór kierunku studiów był wynikiem zainteresowań, 17 proc. wybrało konkretną uczelnię ze względu na perspektywę wysokich...

    skomentuj (0)
  • Jestem żeglarzem w reklamie

    10-03-2009 13:31

    Rozmowa z Igorem Ruczyńskim, laureatem XII edycji ?Grasz o staż?, który po stażu dostał propozycję pozostania w Domu Mediowym Universal McCann. Pracuje tam jako media buyer.

    skomentuj (0)
  • Bezstresowy okres próbny

    10-03-2009 13:12

    Rozmowa z Barbarą Kuźmą, zastępcą dyrektora departamentu zarządzania personelem w Eurobanku.