Rozwój osobisty jak wspierać swój rozwój osobisty i zawodowy

Porady i ciekawostki o rozwoju osobistym

 • SGH na szczycie rankingu MBA

  Program Executive MBA (EMBA), oferowany przez warszawską Szkołę Główną Handlową, został uznany przez analityków z serwisu Best Master za najlepszy program w Europie Wschodniej.

  skomentuj (0)
 • Jakie studia wybrać, żeby się opłaciło?

  Z roku na rok przybywa osób kończących studia podyplomowe i programy MBA. Jak pokierować swoją edukacją, żeby nie zniknąć w tłumie specjalistów z tymi samymi kwalifikacjami?

  skomentuj (3)
 • Po dodatkowy dyplom do małego miasta

  Czy mieszkańcy małych miast mogą skończyć dodatkowe studia na swoim podwórku? Łatwiej tam znaleźć kierunki podyplomowe, gorzej jest ze studiami MBA

  skomentuj (0)
 • Komu przeszkadza doktorat w CV

  - Osoby z doktoratem myślą chłodno, praktycznie, analizują. Nadają się zarówno do pracy kreatywnej, jak w mojej agencji, ale równie dobrze poradziłyby sobie w firmie logistycznej. Skąd więc problemy ze znalezieniem pracy?

  skomentuj (0)
 • Branżowy język obcy zwiększa szanse na pracę

  Część uczelni nawet na kierunkach specjalistycznych oferuje lektoraty ogólne. Oznacza to, że przyszły ekonomista zamiast poznawać branżowy język, uczy się opowiadać o swojej rodzinie i o tym, gdzie był na wakacjach. Rozmowa Z Lidią Zielińską, kierownikiem Studium Języków Obcych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

  skomentuj (0)

Wydarzenia rynku pracy