List motywacyjny wzór - kierowca

.
08.06.2010 , aktualizacja: 26.07.2010 12:58
A A A
"Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych i ok. dziesięcioletnie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych (do 12t) i autobusów. Przez cały ten okres posiadam czynne prawo jazdy - kat. B od 1980 roku, kat. C1 od 1989 roku, kat. D1 od 1994 roku, kat. C1+E od 1996 roku."
Warszawa, 22.05.2010

Firma ABC Sp. z o.o.

Dział Rekrutacji

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w dodatku "Gazeta Praca", przesyłam swą aplikację na stanowisko kierowcy.

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych i ok. dziesięcioletnie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych (do 12t) i autobusów. Przez cały ten okres posiadam czynne prawo jazdy - kat. B od 1980 roku, kat. C1 od 1989 roku, kat. D1 od 1994 roku, kat. C1+E od 1996 roku. Nigdy nie otrzymałem punktów karnych, nigdy nie uczestniczyłem w wypadku ani poważniejszej kolizji. Jestem kierowcą opanowanym i przewidywalnym. Bezpieczeństwo na drodze i bezpieczeństwo osób, które przewożę, niezależnie od typu prowadzonego przeze mnie pojazdu, zawsze stawiam na pierwszym miejscu.

W swojej pracy zawodowej miałem do czynienia z różnymi trasami: od krótkich i często pokonywanych tras w obrębie jednego miasta (podczas pracy jako kierowca autobusu), aż po długie, międzynarodowe trasy, kiedy pracowałem jako kierowca dużych samochodów ciężarowych. Dzięki częstym wyjazdom do Wielkiej Brytanii jestem doskonale zaznajomiony z ruchem lewostronnym. W stopniu komunikatywnym opanowałem także język angielski. Posiadam dobry stan zdrowia i dużą gotowość do pracy na długich trasach. Lubię prowadzić samochody, praca "za kółkiem" niezmiennie sprawia mi wiele satysfakcji.

Państwa oferta jest dla mnie bardzo interesująca ze względu na międzynarodowy charakter pracy oraz atrakcyjne warunki finansowe. Polecam swoją kandydaturę Państwa firmie.

Z poważaniem

Zobacz także