List motywacyjny wzór - dyrektor

.
09.06.2010 , aktualizacja: 26.07.2010 12:57
A A A
"Zdobyłem doświadczenie we wszystkich kluczowych obszarach zarządzania operacyjnego przedsiębiorstwem: od produkcji, poprzez logistykę, finanse, zasoby ludzkie, marketing, informatykę i sprzedaż. Zarządzałem strukturami rozproszonymi terytorialnie i organizacyjnie."
Warszawa, 25.05.2010

Firma ABC Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do ogłoszenia zamieszczonego w dodatku "Gazeta Praca" z dnia 25.05.2010, przesyłam swoje dokumenty aplikacyjne na stanowisko dyrektora.

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w branży, w tym od dziesięciu lat piastuję stanowiska związane z zarządzaniem wysokiego szczebla. Z sukcesem zarządzałem zarówno firmami, jak i departamentami w obrębie organizacji, raportując bezpośrednio do osób w randze członka zarządu. Doskonale znam rynek polski oraz rynki pozostałych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Zdobyłem doświadczenie we wszystkich kluczowych obszarach zarządzania operacyjnego przedsiębiorstwem: od produkcji, poprzez logistykę, finanse, zasoby ludzkie, marketing, informatykę i sprzedaż. Zarządzałem strukturami rozproszonymi terytorialnie i organizacyjnie. We wszystkich swoich rolach przyczyniłem się do wzrostu dochodowości, efektywności lub udziału firm, które prowadziłem na rynku. Mam także doświadczenie w budowaniu struktur organizacyjnych od podstaw.

Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza i kompetencje czynią ze mnie właściwego kandydata na stanowisko dyrektora w państwa firmie. Sukcesy, które osiągałem dotychczas - bądź na stanowiskach analogicznych bądź w tej samej branży - są gwarantem tego, iż także w Państwa organizacji mógłbym przyczynić się do jej coraz lepszej pozycji na rynku, a także do jej stałego i stabilnego wzrostu.

Liczę, że przedstawione tu atuty spotkają się z Państwa zainteresowaniem. Będzie mi bardzo miło zaprezentować swą kandydaturę na bezpośrednim spotkaniu.

Z poważaniem

Zobacz także