Wzór listu motywacyjnego - asystentka

.
14.06.2010 , aktualizacja: 15.04.2013 17:48
A A A
?Posiadam ponad pięcioletnie doświadczenie na stanowiskach asystenckich, zdobyte w trzech firmach o różnej wielkości, jednej polskiej i dwóch międzynarodowych. Na wszystkich dotychczas pełnionych stanowiskach moimi przełożonymi były osoby w randze dyrektora, w tym jedna pełniła funkcję członka zarządu.?
Warszawa, 22.05.2010

Firma ABC Sp. z o.o. Sz.P. Dyr. Jan Kowalski

Szanowny Panie Dyrektorze,

Odpowiadając na ogłoszenie na stanowisko asystentki, zamieszczone na portalu Gazetapraca.pl, przesyłam swoje dokumenty aplikacyjne, zgłaszając jednocześnie swą kandydaturę. Państwa ogłoszenie zainteresowało mnie, ponieważ jest w pełni zbieżne z moim dotychczasowym doświadczeniem, posiadanymi kwalifikacjami oraz planami rozwoju zawodowego na najbliższe lata.

Posiadam ponad pięcioletnie doświadczenie na stanowiskach asystenckich, zdobyte w trzech firmach o różnej wielkości, jednej polskiej i dwóch międzynarodowych. Na wszystkich dotychczas pełnionych stanowiskach moimi przełożonymi były osoby w randze dyrektora, w tym jedna pełniła funkcję członka zarządu. Jest to dowodem mojej dużej odpowiedzialności i szerokiego zakresu zadań, które realizowałam.

Moje doświadczenie obejmuje pełen obszar zarządzania biurem i zadaniami osób na wysokich stanowiskach: od organizacji kalendarza i spotkań oraz podróży służbowych, poprzez prowadzenie pełnej dokumentacji, obsługę sekretariatu firmy, przygotowanie wszelkich materiałów biurowych, prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim, aż po asystowanie dyrektorom na targach i prezentacjach firmy. Doskonale obsługuję komputer (włączając aplikacje biurowe i do zarządzania zadaniami) oraz urządzenia biurowe. Świetnie odnajduję się w pracy wielozadaniowej, sprawnie organizuję pracę własną, jak i współpracę z innymi członkami zespołu. Językami angielskim, a także niemieckim posługuję się biegle w mowie i w piśmie.

Przedstawione wyżej atuty czynią ze mnie bardzo adekwatną kandydatkę na ogłoszone przez w firmie ABC stanowisko. Liczę, że w pełni swe kompetencje mogłabym przedstawić na bezpośrednim spotkaniu.

Z poważaniem,

Skutecznie CV- krok po kroku