Wzór listu motywacyjnego - grafik

.
14.06.2010 , aktualizacja: 15.04.2013 17:48
A A A
?Swoją karierę zaczynałem jako grafik tworzący na potrzeby materiałów przeznaczonych do druku (ulotki, reklamy, plakaty, bannery, okładki itp.). Przez ok. cztery lata, prowadząc działalność freelancerską, współpracowałem głównie z lokalną prasą, szkołami językowymi oraz instytucjami kultury.?
Warszawa, 22.05.2010

Firma ABC Sp. z o.o.

Dział HR

Chciałbym zaprezentować Państwu swą osobę jako kandydata na stanowisko grafika w Państwa firmie. Zarówno moje umiejętności jak i doświadczenie z powodzeniem mogłyby być wykorzystane w projektach prowadzonych przez ABC. Grafiką profesjonalnie i z sukcesami zajmuję się od siedmiu lat. Legitymuję się obszernym dorobkiem, którego przykłady załączam w port folio. Wcześniej przez wiele lat z grafiką miałem do czynienia hobbystycznie, jest ona moją autentyczną pasją.

Swoją karierę zaczynałem jako grafik tworzący na potrzeby materiałów przeznaczonych do druku (ulotki, reklamy, plakaty, bannery, okładki itp.). Przez ok. cztery lata, prowadząc działalność freelancerską, współpracowałem głównie z lokalną prasą, szkołami językowymi oraz instytucjami kultury. Zdobyłem dzięki temu wszechstronne doświadczenie, mając do czynienia z klientami o zróżnicowanych wymaganiach.

Od blisko trzech lat związany jestem z grafiką internetową, tworzoną dla serwisów WWW i z tym obszarem planuję związać swą zawodową przyszłość. Projektuję layout'y, ikony, narzędzia nawigacyjne oraz inne elementy interfejsu użytkownika. Dzięki ścisłej współpracy z programistami w wielu projektach poznałem (w stopniu umożliwiającym samodzielnie stosowanie) języki HTML, CSS i PHP. Brałem udział w dużych projektach, m.in. dla portali internetowych oraz międzynarodowych firm. Doskonale posługuję się najważniejszymi aplikacjami graficznymi, jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator i Corel Draw.

Wierzę, że moje kompetencje - udokumentowane w postaci załączonego port folio - przyczynią się do jeszcze lepszych rozwiązań graficznych w prowadzonych przez Państwa firmę projektach.

Z poważaniem