Twarzą w twarz z pracodawcą

informacja prasowa
29.02.2016 , aktualizacja: 29.02.2016 17:32
A A A
Dni Kariery - jedne z największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce - to szansa dla tysięcy studentów i absolwentów na podjęcie świadomej i odważnej decyzji, która pokieruje ich karierą zawodową.
Dni Kariery to jedno wydarzenie organizowane w 9 miastach. Udział w nim jest bezpłatny, a przed każdym uczestnikiem otwiera się możliwość nawiązania bezpośredniej rozmowy z potencjalnym pracodawcą, co dla wielu osób wciąż pozostaje najważniejszym powodem, by pojawić się na targach pracy. Mniej formalny kontakt, szansa do zadania wielu pytań na temat firmy, stanowiska lub procesu rekrutacji to zdecydowanie coś, dla czego warto wybrać się na Dni Kariery. Niecodziennie ma się okazję do spotkania z rekruterem w sytuacji pozbawionej stresu rozmowy kwalifikacyjnej. Nie oznacza to jednak, że nie należy się starać wypaść jak najlepiej i można zrezygnować z przygotowania się do targów - najwięcej wyciągną z nich bowiem ci, którzy wiedzą, w jakim celu się na nie udają. Dlatego przed przyjściem na Dni Kariery warto sprawdzić listę wystawców, zapoznać się z ich wymaganiami i oferowanymi stanowiskami pracy, przygotować i wydrukować CV w kilku kopiach, sporządzić listę pytań do zadania i zadbać o schludny wygląd.

Na Dniach Kariery odwiedzający z 9 miast spotkają się z przedstawicielami prawie 300 firm z całej Polski. Największą szansę na znalezienie zatrudnienia będą miały osoby władające językami obcymi oraz chcące podjąć pracę w branżach takich jak: finanse, bankowość, konsulting, IT, marketing, HR, PR.

Na uczestników oprócz stanowisk wystawców czekają też liczne atrakcje i dodatkowe aktywności. W Strefie Chillout studenci i absolwenci będą mogli odpocząć pomiędzy kolejnymi rozmowami, przeglądnąć informatory targowe i wymienić wrażenia z rówieśnikami. Strefa Doradztwa Zawodowego to miejsce, w którym specjaliści - w tym z GoldenLine - pomogą młodym ludziom poprawić CV, sprawdzić poziom znajomości języków obcych lub zaplanować swoją ścieżkę rozwoju kariery.

Aby wziąć udział w Dniach Kariery, wystarczy pobrać bezpłatny bilet na http://dnikariery.pl . Na najlepszych targach pracy, praktyk i staży widzimy się już w marcu:

1 marca - Wrocław, Hala Stulecia

2 marca - Toruń, Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

3 marca - Gdańsk, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego

9 mara - Łódź, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

10 marca - Lublin, Hala Globus

15 marca - Poznań, Hala nr 3, Międzynarodowe Targi Poznańskie

17 marca - Kraków, Hala Widowiskowo-Sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego

21 marca - Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe

22 marca - Warszawa, Pałac Kultury i NaukiSkomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Wydarzenia rynku pracy