Dobry menedżer czyli jaki? Dowiesz się z naszego poradnika

Leszek Baj
17.10.2014 , aktualizacja: 25.03.2016 10:42
A A A
manager

manager

Bycie menedżerem to wielka odpowiedzialność. Nie tylko za firmę, którą zarządza, ale także za ludzi, z którymi współpracuje. Menedżer musi być wizjonerem nie bojącym się podejmować odważnych decyzji. Ale nie może przy tym zapominać, że sam jest tylko człowiekiem.
Dobry zarządzający musi być osobą kompletną. Z jednej strony powinien mocno stąpać po ziemi, dbać o wyniki finansowe i słupki w Excelu. Z drugiej powinien mieć szeroką wizję rozwoju firmy. Menedżer musi mieć w sobie odwagę do podejmowania trudnych decyzji, przeprowadzania zmian. Ale nie może zapominać, że jego wizje mogą się urzeczywistnić tylko, jeśli swoim entuzjazmem zarazi też swoich pracowników i będzie utrzymywał dobre relacje z klientami.

"Manager 2.015" przedstawia trendy na rynku pracy, różne możliwości i drogę rozwoju menedżerów. Dzięki niemu dowiesz się, w jaki sposób możesz pokierować swoją karierą, aby stać się lepszym w tym, co robisz i lubisz, oraz jakich błędów nie popełniać. Podpowiemy, jak skutecznie budować relacje międzyludzkie w firmie, jak realizować swoją wizję i angażować pracowników. Każda osoba na stanowisku kierowniczym, albo aspirująca do takiego stanowiska znajdzie tu coś ciekawego dla siebie .

Manager 2.015 - poradnik dla ambitnych

W najbliższy poniedziałek, 20 października w 8 miastach Polski rozdawany będzie bezpłatny poradnik "Manager 2.015" przygotowany przez GazetaPraca.pl

Znajdziecie go w pobliżu największych centrów biznesowych 8 miast Polski, od godziny 8 do 11. Magazyn dostępny będzie także w formie e-booka na stronie GazetaPraca.pl. Zapraszamy do lektury!