"Sex & the City" przyciąga tłumy!

aa
07.08.2009 , aktualizacja: 07.08.2009 16:18
A A A
Sarah Jessica Parker, serialowa Carrie Bradshaw - kto dołączy do czwórki przyjaciółek w sequelu?

Sarah Jessica Parker, serialowa Carrie Bradshaw - kto dołączy do czwórki przyjaciółek w sequelu? (Fot. REED SAXON AP)

Kinowa wersja kultowego serialu weszła do kin zaledwie rok temu, jednak już przygotowywana jest druga część. Sequel "Seksu w wielkim mieście" wzbudza spore emocje. Który początkujący aktor nie chciałby zagrać w tak popularnej produkcji? - Na casting, który odbył się we wtorek w Nowym Jorku, zgłosiło się ponad tysiąc chętnych nowojorczyków - informuje serwis tvn24.pl.
Emitowany w latach 1998-2004 serial szybko zyskał niezwykłą popularność i wielu wiernych fanów. - Kocham "Seks w wielkim mieście" i marzę o tym by stać się częścią filmu - cytuje tvn24.pl 22-letnią Deidrę Demens.

Ogłoszenie o wtorkowych przesłuchaniach było skierowane do sporej grupy osób. Casting dotyczył postaci drugoplanowych. Wśród ról do obsadzenia pojawiły się m.in.: modelki, klubowicze, geje i lesbijki, celebryci, cudzoziemcy (w tym Europejczycy) i piłkarze. Przesłuchania odbyły się w Metropolitan Pavilion - zjawiło się ponad tysiąc chętnych. Wielu z nich, aby wziąć udział w castingu, stanęło w kolejce jeszcze w nocy. W próbach wzięła m.in. udział 19-letnia tancerka z Bronxu, Amanda Riviera, która czekała na swoją kolej od pierwszej w nocy. - Jestem początkującą aktorką i myślę, że to świetna okazja. Każda mała rzecz jest dobrą okazją do pokazania się (...) - przytacza tvn24.pl.

Kinowa wersja serialu, nakręcona w 2008 r., przyniosła 415 milionów dolarów zysku. Premiera "Seksu w wielkim mieście 2" planowana jest na maj 2010 r.

Zobacz także