Lista Płac Zawodów

Paweł Słupski
2008-09-18 , aktualizacja: 24.09.2008 09:53
A A A
Kierowca w Trójmieście potrafi zarobić dwa razy więcej niż jego kolega w Warszawie, z kolei spawacz w Słupsku wyciąga co miesiąc trzy razy tyle, co nauczyciel w Lublinie. Sprawdziliśmy w 10 miastach Polski, zarobki przedstawicieli 30 najpopularniejszych zawodów. Porównaj swoje dochody i zobacz, w którym rejonie kraju zarobisz najwięcej!
ZOBACZ TAKŻE
Dziesięciu dziennikarzy w największych, średnich i niewielkich miastach w Polsce sprawdziło, ile zarabiają przedstawiciele 30 najpopularniejszych zawodów w naszym kraju (kryterium to zainteresowanie ogłoszeniami oraz największa liczba ofert w danych zawodach we wszystkich serwisach rekrutacyjnych - według raportu serwisu GazetPraca.pl). Dzięki temu powstała Lista Płac Zawodów, która jest sednem naszej akcji "Co z tą płacą?".

Kto, gdzie, za ile

Nasza lista ma za zadanie pokazać przedstawicielom danego zawodu, ile zarabiają ich koledzy w innych miastach. Jednocześnie też podajemy średnie koszty życia w danym mieście, aby móc sobie porównać opłacalność np. przeprowadzki do innego miasta dyktowanej większą pensją. Wiadomo, że w sporej...
Zostało‚ jeszcze 91% treści.

Artykuł zamknięty. Wykup kod i wpisz go w pole Kod dostępu.

Usługa Cena Rodzaj płatności
Dostęp do 1 artykułu 2.46 zł brutto (z VAT) Wyślij SMS o treści GA na nr 7268 »
Płatność online »
Dostęp do 3 artykułów 4.92 zł brutto (z VAT) Wyślij SMS o treści GA na nr 7468 »
Płatność online »
Dostęp do 10 artykułów 12.10 zł brutto (z VAT) Płatność »
Zasady udostępniania Archiwum Portalu Gazeta.pl: Usługę świadczy Agora SA
  • na urlop za mało - lepiej za granicą monka.misia 24.09.08, 08:52

    zarabiać, nawet jeśli w przeliczeniu zarobki wyjdą na tyle samo, ale przez sam fakt mieszkania w takiej Hiszpanii mamy dodatkowe atrakcje!»

  • Lista Płac Zawodów kasianek 24.09.08, 09:47

    Aha, jeszcze pytanko do autora artykułu: gdzie w Wa-wie można kupić chleb za 2zł? I skoro to średnia cena, to pewnie bywa też i taniej? »

  • Lista Płac Zawodów sybilla81 24.09.08, 10:34

    poczytałam sobie o zarobkach managerów i chyba ktoś sobie zrobił wątekhumorystyczny.Badanie to z zasady jest przeprowadzone źle, nie jest miarodajne, a co za tymidzie - dla mnie jako »

Sprawdż się

Sprawdż się

Myślisz, że znasz języki obce? Wejdź i dowiedz się, jak jest naprawdę!