Przyjazne Miejsca Pracy

red.
20.08.2012 , aktualizacja: 06.09.2012 15:30
A A A
Od 20 sierpnia trwa nasza akcja "Przyjazne Miejsca Pracy". Adresujemy ją do wszystkich, którzy chętnie wstają każdego dnia do pracy, ale też do tych, którzy chcieli by, aby ich firma była bardziej przyjazna.
Firma, w której pracownicy lubią pracować? Dziś to nie powinno nikogo dziwić. Praca nie jest przykrą koniecznością, ale środowiskiem, w którym spędzamy większość naszego dnia. Im lepiej ludzie czują się w pracy, tym bardziej się to im i firmie opłaca.

Co robią firmy, aby przywiązać do siebie pracownikom i zapewnić im bardziej atrakcyjne środowisko pracy? Jak znaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym? Jak urządzić stanowisko pracy? Czy firmie w ogóle opłaca się dbać o dobre relacje z pracownikami? Co zrobić, aby naprawdę wypocząć podczas przerwy w pracy? Wszystkiego dowiecie się odwiedzając codziennie nasz serwis.

Co zrobić, żeby jak najlepiej wykorzystać przerwy w pracy? Ważne, kiedy je zaplanujemy i jak spędzimy. - Wystarczy zmienić pozycję, pokręcić się na fotelu. Kluczowe jest, aby w trakcie przerwy zaangażować inne partie mięśni niż te, jakie wykorzystujemy w pracy - tłumaczy dr Patrycja Krawczyk-Szulc, specjalistka medycyny pracy.

Coraz więcej firm w Polsce docenia wartość pozapłacowych benefitów dla pracowników: wpływają pozytywnie na identyfikację z firmą, przyciągają zdolnych kandydatów. Ale wdrażanie tego typu motywatorów nie jest łatwe, stosuje je coraz więcej firm, dlatego aby się wyróżnić, muszą wykazać się coraz większa pomysłowością. Czy to się jeszcze opłaca?Partnerzy akcji:

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX