Trudne pytania: Ile chciałby Pan zarabiać?

Sedlak&Sedlak
13.09.2012 , aktualizacja: 13.09.2012 14:36
A A A
Pieniądze

Pieniądze (Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta)

Gentlemani nie rozmawiają o pieniądzach. A co jeśli nie ma wyjścia? Aby nie popełnić gafy i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, warto wiedzieć, ile zarabiają inni.
Już po raz dziesiąty portal wynagrodzenia.pl przy współpracy z czołowymi serwisami przeprowadza Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń . - Podobnie jak w poprzednich latach podjęliśmy się dostarczenia użytkownikom internetu rzetelnych danych na temat zarobków Polaków - komentuje Magdalena Witek z firmy Sedlak & Sedlak. Prezentowane dane pozwalają poznać wynagrodzenia na różnych stanowiskach, w regionie czy branży.

Znajomość zarobków oraz widełek płac może stanowić podstawę do negocjacji własnego wynagrodzenia. - Wiedza dotycząca płac na danym stanowisku w szczególności przydaje się osobom które negocjują wynagrodzenie. Może być również wskazówką dla kandydatów ubiegających o pracę, kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej padnie pytanie "Jakie są Pana wymagania finansowe?" - dodaje Witek.

Organizatorzy badania zachęcają do wypełniania kwestionariusza. Dla osób które to zrobią portal wynagrodzenia.pl przygotował bezpłatną analizę płac dla wybranego stanowiska. - Chcemy zachęcić użytkowników internetu do wzięcia udziału w badaniu. Dla każdego kto poświęci nam 3-5 minut, przygotowaliśmy szczegółowy raport - komentuje Witek. Raport zawiera dane o zróżnicowaniu wynagrodzeń w zależności od takich parametrów, jak staż pracy, wykształcenie, czy miejsce pracy. Zainteresowanie użytkowników mogą również wzbudzić informacje na temat wielkości premii i rodzajów benefitów przyznawanych pracownikom.

Zapraszamy do udziału w badaniu!

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX