Tydzień tematyczny: praca w IT

agataki
21.09.2012 , aktualizacja: 27.09.2012 12:47
A A A
24 września w poniedziałkowej "Gazecie Pracy" - dodatku do "Gazety Wyborczej" - przeczytacie o tym, które firmy, w jakich rejonach kraju poszukują obecnie informatyków. W serwisie GazetaPraca.pl rozpoczynamy tydzień poświęcony pracy w branży IT.
Codziennie publikować będziemy teksty, które opisywać będą obecną sytuację na rynku IT. Czego mogą domagać się najlepsi i najbardziej doświadczeni pracownicy, gdzie najłatwiej o pracę przy projektach związanych z IT, ile można zarobić? Nasi dziennikarze będą pisać m. in. o tym:

 • gdzie szukać obecnie pracy w IT ?
 • jakie oczekiwania mają niektórzy kandydaci?
 • jakich specjalistów poszukują firmy z tego sektora?
 • którzy pracodawcy oceniani są najwyżej?

 • jak się pracuje przy produkcji gier?

  W ubiegłym roku branża IT była najlepiej opłacanym sektorem polskiej gospodarki, pracownicy technologii informatycznych przeciętnie dostawali 5,5 tys. zł miesięcznie. Zarobki członków zarządów firm IT, o których pisaliśmy ostatnio, wydają się kosmiczne w porównaniu z zarobkami przeciętnego Kowalskiego. Wszystko wskazuje na to, że sektor IT pozostanie bezpieczną przystanią nawet w czasach kryzysu.

  Wszystkich, którzy są zainteresowani karierą w IT, zapraszamy już od poniedziałku do serwisu GazetaPraca.pl.  Partnerzy akcji:  Skomentuj:
  Zaloguj się lub komentuj jako gość

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX