XIII Internetowe Targi Pracy: znajdź pracę nie wychodząc z domu!

agataki
12.10.2012 , aktualizacja: 12.10.2012 13:08
A A A
15 października rozpoczynamy kolejną edycję Internetowych Targów Pracy. Pod adresem TargiPracy.gazeta.pl przez tydzień firmy z całej Polski będą szukać pracowników.
Żeby aplikować lub porozmawiać z pracodawcą i poznać firmę, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy odwiedzić wirtualne stoisko wybranego pracodawcy, gdzie czekają aktualne oferty pracy i informacje o firmie. Każdemu pracodawcy można także zadać pytanie.

Poprzednia, wiosenna edycja Targów zgromadziła 334 115 użytkowników*, którzy szukając pracy odwiedzili 84 stoiska. W październiku liczymy na podobne zainteresowanie imprezą. Targi organizujemy już po raz trzynasty i są one jedną z najpopularniejszych imprez rekrutacyjnych w polskim internecie.

Z myślą o młodych osobach redakcja serwisu przygotowała wiele poradników. Przeczytacie m.in. o tym, jak skutecznie szukać pracy, gdzie dorobić podczas studiów i ile zarobić można w pierwszej pracy. Osoby, które dopiero planują karierę, mogą lepiej poznać pracodawców, ich wymagania, zadać im pytania oraz poznać kulturę organizacyjną wybranych firm.

Niezależnie od doświadczenia i stażu pracy, każdy znajdzie coś dla siebie - na Targach gościmy bowiem wystawców z wielu branż. Oferują oni zarówno stanowiska kierownicze i specjalistyczne, jak i staże. W tym roku będą z nami m.in. Kompania Piwowarska, KPMG, PZ Cussons Polska, Nokia Siemens Network, Adecco Polska, Procter&Gamble Operations Polska, Ernst&Young Audit, Bank BPH, Telekomunikacja Polska i wiele innych firm. Zapraszamy do odwiedzenia nas na TargiPracy.gazeta.pl!

Nasi patroni medialni: Stopklatka.pl, GoldenLine, Grasz o staż, Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, Radio Kampus, Metro

* Dane: GemiusTraffic, wskaźnik unikalni użytkownicy (cookies), marzec 2012, opracowanie Agora S.A

Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX