Bezpłatne CV w języku angielskim

map
23.11.2012 , aktualizacja: 23.11.2012 17:44
A A A
Zielona Linia to centrum informacji, w którym zarówno osoba bezrobotna, jak i pracodawca mogą uzyskać pomoc m.in. z zakresu prawa pracy czy korzystania z urzędów pracy.
Za jej pośrednictwem osoby, które chciałyby wyjechać w celach zarobkowych za granicę, a mają CV tylko w języku polskim, mogą bezpłatnie przetłumaczyć swoje dokumenty. Wystarczy wysłać swój życiorys, używając formularza kontaktowego Fabryki CV.

Pierwszym krokiem powinno być jednak założenie konta na portalu Zielonalinia.gov.pl. Nie jest to trudne, ponieważ na bieżąco wyświetlane są wskazówki pomagające przeprowadzić rejestrację. Dalsze kroki zespół Zielonej Linii opisuje w następujący sposób: Po zalogowaniu się w serwisie i uzupełnieniu formularza, który znajduje się w zakładce "Twoje CV", trzeba przesłać swoje CV z informacją o tym, że chcemy je przetłumaczyć na język angielski. W odpowiedzi na wiadomość z CV powinna być wysłana informacja o tym, że nasz e-mail dotarł do odbiorcy."

Jeżeli okaże się, że przesłane przez nas informacje są niewystarczające lub niepełne, wtedy specjaliści z Fabryki CV skontaktują się z nami, żeby uzupełnić braki. Nie ma więc możliwości, że dokument nie spełni norm i zostanie z tego powodu odrzucony.

Uwaga: przetłumaczone na język angielski CV otrzymamy w ciągu trzech, maksymalnie pięciu dni.

Opcja tłumaczenia CV jest skierowana również do tych osób, które znają język angielski, ale chciałyby, żeby profesjonaliści sprawdzili, czy nie ma w nim błędów.

Szczegółowe informacje na temat nowej usługi tłumaczenia CV można uzyskać pod numerem telefonu Zielonej Linii - 19524.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX