Nagroda Głównego Inspektoratu Pracy dla Grażyny Borkowskiej, redaktor naczelnej "Gazety Praca"

bsn
28.11.2012 , aktualizacja: 28.11.2012 16:43
A A A
Grażyna Borkowska

Grażyna Borkowska

Grażyna Borkowska, redaktor naczelna GazetaPraca.pl i zastępca kierownika działu Akcji Społecznych w "Gazecie Wyborczej" została uhonorowana Nagrodą Głównego Inspektora Pracy. To wyróżnienie za szczególne osiągnięcia w upowszechnianiu problematyki ochrony pracy w 2012 roku.
Uroczystość wręczenia nagrody - statuetki Salus Publica - odbędzie się 7 grudnia br. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Głównego Inspektoratu Pracy (ul. Krucza 38/42, Warszawa).

Grażyna Borkowska z "Gazetą Wyborczą" związana jest od niemal 20 lat, od 5 lat odpowiada za poniedziałkowy dodatek do "Gazety" - GazetaPraca.pl, od stycznia także za redakcyjną część serwisu internetowego GazetaPraca.pl. GazetaPraca.pl - zarówno papierowa, jak i serwis - wielokrotnie zajmowała się istotnymi problemami dotyczącymi rynku pracy, omawiała najważniejsze wydarzenia, przybliżała sylwetki nietypowych bohaterów, opisywała ciekawe branże i zawody. Wielokrotnie też na łamach tytułu ukazywały się komentarze i analizy poświęcone bieżącej sytuacji na rynku pracy, omówienia ważnych raportów i opinie dotyczące decyzji politycznych mających wpływ na rynek pracy. Tematy poruszane w GazeciePraca.pl nierzadko wywoływały szerszą dyskusję i odbijały się echem w innych ogólnopolskich mediach.

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX