Polub nas na Facebooku

map
02.04.2013 , aktualizacja: 02.04.2013 15:59
A A A

fot. Facebook

Fanpage GazetaPraca.pl na Facebooku ma już ponad 15 tysięcy fanów. Czy wiesz, co tracisz, nie będąc jednym z nich?
Od poniedziałku do piątku dzień zaczynamy od zamieszczenia wybranej oferty pracy. Chcemy mieć pewność, że nie przegapicie żadnej szansy na znalezienie zatrudnienia. Wiemy, że macie różne kwalifikacje, umiejętności, a rynek pracy nie kończy się na Warszawie, dlatego dbamy o różnorodność nie tylko branż i stanowisk, ale również lokalizacji.

Mieliśmy już oferty m.in. dla osób zainteresowanych pracą w kasynie (firma oferowała kurs krupierski i zatrudnienie każdemu, kto go zaliczy), propozycje dla programistów, grafików, pielęgniarek, audytorów czy chętnego na stanowisko prezesa portu morskiego.

Polecamy Wam również najciekawsze teksty i informacje dnia, które aż szkoda przegapić. Pytamy o rynek pracy, atmosferę panującą w Waszych firmach, problemy ze znalezieniem zatrudnienia, czy czasem tak zwykłe sprawy jak to, czy rano wolicie wypić kawę czy herbatę.

Jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i wskazówki dotyczące nie tylko fanpage'u GazetaPraca.pl, ale również serwisu internetowego i dodatku papierowego. Chcemy wiedzieć, jakie tematy Was interesują, co mamy dla Was sprawdzić lub czego się dowiedzieć. Pomożecie nam tworzyć ten ważny dodatek i serwis.

Lubimy też wspólnie z Wami pośmiać się, żeby trochę odetchnąć i oderwać myśli od codziennych spraw.

Dołączcie do nas na facebook.com/gazetapraca

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX