Darmowe pomysły na biznes w sieci

ak
15.05.2009 , aktualizacja: 15.05.2009 13:50
A A A
Praca

Praca (Fot. Mateusz Skwarczek / AG)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) stworzyła stronę internetową, na której udostępnia materiały dotyczące działalności w sieci.
Strona dostępna jest pod adresem web.gov.pl. Z darmowych e-booków oraz artykułów dowiedzieć się można np. co to są e-usługi i jak na nich zarobić, jak uzyskać dofinansowanie w ramach 8.1 i 8.2, co to jest B2B i jak prowadzić skuteczny marketing w internecie. Strona powstała w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka przewidzianego na lata 2007-2013. 2 października 2007 r. komisarz ds. polityki regionalnej Danuta Hübner podpisała decyzję Komisji Europejskiej przyjmującą do realizacji Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. W ramach Programu wspierane będą działania z zakresu innowacyjności produktowej, procesowej, marketingowej i organizacyjnej, które w sposób bezpośredni lub pośredni przyczyniają się do powstawania i rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw. Działania maja pomóc zarówno małym jak i większym przedsiębiorstwom i firmom. Jednym z celów projektu jest utworzenie elektronicznej administracji, tzn. współpracujących ze sobą platform usług publicznych, na których dostępne będę usługi dla obywateli oraz przedsiębiorstw. Usługi dotyczyć będą m.in.: zabezpieczeń społecznych, podatków, zamówień publicznych, rejestracji działalności gospodarczej, rejestrów sądowych, ochrony zdrowia czy ochrony środowiska.

Ze strony pobrać można darmowe e-booki, np.: Marketing i reklama w Internecie

Tajne zapiski pokładowe : Stawiam nogę na lądzie. Co za syf. Betonowe nabrzeże lepi się jakby wysmarowane było jakąś mazią. Od razu wypatrzyła mnie portowa ulicznica. Łypie na mnie i eksponuje swe wdzięki. Pocałujesz taką to tak, jakbyś pocałował wszystkich marynarzy w porcie. Zbytnio obrzydliwy nie jestem, ale ten przypadek zaliczyłbym raczej do sportów ekstremalnych.Zobacz także
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX