Historia - najbardziej nieprzyszłościowe studia? - polemika

pes
2008-04-25 , aktualizacja: 25.04.2008 12:55
A A A

Fot. Agnieszka Kosiec / AG

Artykuł "Historia - najbardziej nieprzyszłościowe studia?" odbił się szerokim echem. Dostaliśmy nawet oficjalną polemikę od Samorządu Studentów Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, który nie zgadza się z tezami autorki. Oto racje studentów oraz odpowiedź Dominiki Karp.
Przeczytaj artykuł, który wywołał dyskusję

List od studentów

W imieniu Samorządu Studentów Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego protestujemy przeciwko takiemu przedstawieniu studiów na naszym kierunku, jakie zostało zawarte w artykule pani Dominiki Karp "Historia - najbardziej nieprzyszłościowe studia?" (...).

W tekście tym zaprezentowane zostały subiektywne wypowiedzi niewielkiej grupy osób, które aspirują jednak do miana opinii powszechnej. Naszym zdaniem wymaga to sprostowania, a studia historyczne przyznania należnego im szacunku za liczne umiejętności, jakie w ich trakcie zdobywamy. Jako osoby zaangażowane w życie Instytutu, Wydziału i...
Zostało‚ jeszcze 91% treści.

Artykuł zamknięty. Wykup kod i wpisz go w pole Kod dostępu.

Usługa Cena Rodzaj płatności
Dostęp do 1 artykułu 2.46 zł brutto (z VAT) Wyślij SMS o treści GA na nr 7268 »
Płatność online »
Dostęp do 3 artykułów 4.92 zł brutto (z VAT) Wyślij SMS o treści GA na nr 7468 »
Płatność online »
Dostęp do 10 artykułów 12.10 zł brutto (z VAT) Płatność »
Zasady udostępniania Archiwum Portalu Gazeta.pl: Usługę świadczy Agora SA
  • Śmieszne... bocian4 25.04.08, 16:14

    Śmieszne jest to ze autorka najpier napisze artykuł oparty na absurdalnych przesłankach a na koniec zawsze wybrnie tekstem: "chodziło o wzbudzenie dyskusji i to się udało". Czyli napisanie »

  • Historia - najbardziej nieprzyszłościowe studia.. jolantabobrowiec 26.04.08, 00:29

    dlatego choc skończyłam na samych piatkach, juz na trzecim roku zaczęłam prawo w sumie po 6 latach spedzonych na UMK nie byłam skazana na etat w szkole»

  • Re: Historia - najbardziej nieprzyszłościowe stud katmoso 27.04.08, 11:16

    po pierwsze, ranking kierunków według tego, po czy ma sie a po czym nie ma pracy jest ze swej natury błędny. zakłada się, ze chodzi o pracę w zawodzie, a przecież absolwenci studiów »