Historia - najbardziej nieprzyszłościowe studia? - polemika

pes
2008-04-25 , aktualizacja: 25.04.2008 12:55
A A A

Fot. Agnieszka Kosiec / AG

Artykuł "Historia - najbardziej nieprzyszłościowe studia?" odbił się szerokim echem. Dostaliśmy nawet oficjalną polemikę od Samorządu Studentów Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego, który nie zgadza się z tezami autorki. Oto racje studentów oraz odpowiedź Dominiki Karp.
Przeczytaj artykuł, który wywołał dyskusję

List od studentów

W imieniu Samorządu Studentów Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego protestujemy przeciwko takiemu przedstawieniu studiów na naszym kierunku, jakie zostało zawarte w artykule pani Dominiki Karp "Historia - najbardziej nieprzyszłościowe studia?" (...).

W tekście tym zaprezentowane zostały subiektywne wypowiedzi niewielkiej grupy osób, które aspirują jednak do miana opinii powszechnej. Naszym zdaniem wymaga to sprostowania, a studia historyczne przyznania należnego im szacunku za liczne umiejętności, jakie w ich trakcie zdobywamy. Jako osoby zaangażowane w życie Instytutu, Wydziału i...
Zostało‚ jeszcze 91% treści.

Artykuł zamknięty. Wykup kod i wpisz go w pole Kod dostępu.

Usługa Cena Rodzaj płatności
Dostęp do 1 artykułu 2,46 zł brutto (z VAT) Wyślij SMS o treści GA na nr 7268 »
Płatność online »
Dostęp do 3 artykułów 4,92 zł brutto (z VAT) Wyślij SMS o treści GA na nr 7468 »
Płatność online »
Dostęp do 10 artykułów 12,10 zł brutto (z VAT) Płatność »
Zasady udostępniania Archiwum Portalu Gazeta.pl: Usługę świadczy Agora SA
  • Re: Historia - najbardziej nieprzyszłościowe stud sanjoseshark 25.04.08, 18:30

    Mysle ze najbardziej zabolalo tych krzykaczy to, ze redaktorka przyczepila sie 1 konkretnego kierunku, zamiast napisac ze taka walka o jakakolwiek posade jest po wszystkich studiach »

  • Historia - najbardziej nieprzyszłościowe studia.. flyb52 27.04.08, 19:07

    Bez historii nie mamy szans. Bez historykow nikt nie bedzie w stanie odpowiedziec na pytanie: co wczoraj jadlem albo ile wypilem.Ile wazyl faraon albo papiez w osiemnastym miesiacu...itd. »

  • Historia - najbardziej nieprzyszłościowe studia.. olias 27.04.08, 22:37

    panie i panowie historycy ... jesteście czy Was nie ma? a może po prostu jesteście do d... gdzie następcy Jasienicy? tera już wolno, do k... nędzy. Historię Polski pisze Norman devis. Gdyby »