Studia sponsorowane

ak
17.04.2009 , aktualizacja: 17.04.2009 18:23
A A A
Dzisiaj sprzedawanie swojego ciała za pieniądze, prezenty, korzyści materialne nie nazywa się już prostytucją. To tzw. sponsoring. W ten sposób zdobywa pieniądze wiele studentek oraz studentów.
Dla jednych to łatwy sposób na wybrnięcie z trudnej sytuacji życiowej. Po przeprowadzce do większego miasta, rozpoczęciu studiów i nowego życia, nagle okazuje się, że rodzina jest daleko, trzeba znaleźć mieszkanie, że nowi znajomi chodzą na imprezy do drogich klubów. Młoda osoba pozostawiona sama sobie, w obcym środowisku, często decyduje się złamać jakieś granice, żeby szybko i łatwo osiągnąć swój cel. Zamiast pracować 20 godzin w tygodniu w markecie, można wybrać sponsoring. Za większe pieniądze, szybciej. Prawda jest jednak taka, że niewiele osób decyduje się na taką działalność z powodu kłopotów finansowych. To raczej sposób na szybkie dorobienie na dodatkowe przyjemności. Ania, która jest sponsorowana przez starszego o 18 lat, żonatego mężczyznę, ma pracę oraz pensję, która wystarcza jej na wynajęcie mieszkania i opłacenie studiów. Taki związek pozwala jej po prostu poczuć się bardziej docenianą, żyć lepiej, mieć pieniądze na dodatkowe przyjemności, wakacje za granicą. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Jej rodzice wiedzą, w jaki sposób dorabia do pensji. Nie przeszkadza im to. Kilka razy spotkali się nawet ze sponsorem. Córka jest dorosła i wie, co robi.

Usługa za mieszkanie

Popularnym sposobem na znalezienie lokum w Warszawie czy innych dużych miastach w Polsce jest świadczenie seksusług. W zamian za bycie do dyspozycji sponsora, można korzystać z jego mieszkania bez ograniczeń, nie płacąc czynszu. Jeśli sponsor jest starszy, ma rodzinę, mieszkanie ma się głównie dla siebie. W nim zazwyczaj aranżowane są spotkania. Trochę inaczej wygląda sytuacja, kiedy musimy z nim mieszkać na co dzień. Wtedy relacje wyglądają różnie. Jak - to zależy od osób, które decydują się na sponsoring. Marta mieszkanie z mężczyzną, który płacił jej za towarzystwo, wspomina bardzo źle. Jej praca polegała również na sprzątaniu, gotowaniu, załatwianiu różnych domowych spraw. Każda próba oporu skutkowała groźbami wyrzucenia na bruk, wyzwiskami. Skończyła ze sponsoringiem nie dlatego, że przeszkadzało jej samo zajęcie, ale dlatego, że nie mogła już wytrzymać pod jednym dachem ze swoim sponsorem.

Procederem trudnią się nie tylko studentki. W przypadku ich kolegów jest to jednak trudniejszy temat, bo często ich sponsorami są nie tylko starsze i zamożne kobiety, ale również starsi i zamożni mężczyźni.

Tajne zapiski pokładowe : Rozgrzałem się już nieco i byłem gotów na krótką wymianę zdań, która pozwoliłaby mi nastawić Cooka jak przedwojenny zegarek. Ale Cook tylko patrzył na mnie. Wziął macha, potem drugiego. Kurna. Wie jak mnie zmiękczyć.Po co się męczyć?

Adam zaczął swoją "karierę" w wieku 19 lat, zaraz po rozpoczęciu studiów. Pracował po maturze jako barman. Klienci byli różni. Studenci do klubów przychodzą w grupie, bawią się i wracają do domu. On stał za barem. Dyskutował ze starszymi, samotnymi kobietami, które w warszawskich lokalach poszukują wrażeń i chwili zapomnienia nad kieliszkiem. Szybko zorientował się, czego potrzebują tego typu klientki. Ponieważ oferowały mu niemałe pieniądze, nie odmawiał. Po udanej nocy polecały go koleżankom. W ten sposób Adam zyskał kilka stałych klientek, nie musiał już pracować za barem, zarywać nocy, mógł spędzać czas w bardziej przyjemny sposób, wydając pieniądze, które zarobił własnym ciałem. Nie ma zamiaru rezygnować ze swojego zajęcia. Twierdzi jednak, że nie jest to dobry i łatwy sposób na zarabianie pieniędzy. Nie chciałby, żeby jego rodzina dowiedziała się, jak zarabia, nie chwali się tym znajomym. Jest przystojny, wysoki, kończy dobre studia, mimo wszystko nie ma dziewczyny, mówi, że nie chce wiązać się z żadną kobietą i nie zamierza nigdy zakładać rodziny.ZOBACZ TAKŻE
Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX