Graj też o nagrody

map
24.02.2014 , aktualizacja: 24.02.2014 16:46
A A A
Paulina Socha jest laureatką 18. edycji

Paulina Socha jest laureatką 18. edycji "Grasz o staż". Wygrała staż w firmie Microsoft, a w nagrodę za zdobycie największej liczby punktów w konkursie wyjechała na kurs International Business and Negotiation Skills Programme na University of St Andrews w Szkocji.

Płatne staże to nie wszystko, co pracodawcy przygotowali dla młodych w 19. edycji ?Grasz o staż?.
W puli nagród o łącznej wartości około 100 tys. zł są m.in.: zestawy książek, studia podyplomowe dla trzech osób w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, semestralne kursy językowe ufundowane przez British Council, aż 16 osób będzie miało możliwość wzięcia udziału w szkoleniach przeprowadzonych przez Tomasza Kammela.

Główną nagrodą jest trzytygodniowy kurs International Business and Negotiation Skills Programme na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Wielkiej Brytanii - University of St Andrews w Szkocji. W jego ramach osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w "Grasz o staż", otrzyma także zakwaterowanie.

To nie koniec. Aż siedem osób z Polski będzie mogło wziąć udział w kursie, który zostanie częściowo dofinansowany przez sponsorów. - Normalna cena za naukę za tydzień to 775 funtów, ale siedem osób może ubiegać się o wyjazd za 275 funtów za naukę za tydzień. Dodatkowy koszt to zakwaterowanie bez wyżywienia, co kosztuje 195 funtów tygodniowo - mówi Piotr Jednaszewski, doradca Uniwersytetu St Andrews. - Żeby otrzymać miejsce w programie, należy wysłać CV w języku angielskim i po zakwalifikowaniu potwierdzić uczestnictwo i zapłacić. Zgłoszenia przyjmujemy do 14 marca - dodaje.

Kurs International Business and Negotiation Skills Programme cieszy się od dawna dużą popularnością wśród menedżerów z całego świata. - Uczestnicy programu mówią, że mimo iż uczyli się wcześniej o negocjacjach czy też prowadzili wiele negocjacji międzynarodowych, to tutaj mogli zdobyć więcej praktycznej wiedzy i ją ćwiczyć. Zajęcia są zorganizowane tak, że wykłady i ćwiczenia pozwalają uczestnikom codziennie być coraz bardziej zaawansowanymi w prowadzeniu rozmów międzynarodowych. Uczymy nie tylko praktycznej wiedzy o negocjacjach i mediacjach, ale też prezentacji biznesowych, czyli umiejętności przedstawiania tego, co najistotniejsze, w sposób obrazowy i przekonujący. Ponadto zajęcia z angielskiego w biznesie obejmują słownictwo specjalistyczne i prawne wykorzystywane w negocjacjach - mówi Jednaszewski.

Na koniec programu uczestnicy otrzymują dwa certyfikaty - University of St Andrews z International Business and Negotiation Skills Programme i Certyfikat z Mediacji, po pomyślnie zdanym egzaminie akredytowany przez Sąd w Kalifornii.

Zobacz także