Praca w McDonald's: jak ją dostać i ile można zarobić?

powrót do artykułu
bsn
17.04.2015 15:28 , aktualizacja 08.03.2016 16:22
Chłopiec-pucybut czyszczący czerwone obuwie Ronalda McDonalda - kolejna nowojorska praca Banksy'ego.

Fot. imago stock&people

Chłopiec-pucybut czyszczący czerwone obuwie Ronalda McDonalda - kolejna nowojorska praca Banksy'ego.
 • Reklama McDonald's - miniatura
 • McDonald's - miniatura
 • Restauracja McDonald's w Petersburgu przy Newskim Prospekcie - miniatura
 • Chłopiec-pucybut czyszczący czerwone obuwie Ronalda McDonalda - kolejna nowojorska praca Banksy'ego. - miniatura
 • 1993 r. Warszawa, McDonald's przy rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej.
Jest to pierwszy bar tej sieci w Polsce. Otwarto go 17 czerwca 1992 r. a zbudowano za milion dolarów. Warto było, bo już w dniu otwarcia ustanowiono rekord świata w liczbie transakcji, dokonano 13,3 tys. zamówień. Niestety, sześć miesięcy później w Katowicach został pobity, jednego dnia zamówiono jedzenie 13,6 tys.
 - miniatura
Komentarze (20)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ja

  Oceniono 32 razy 24

  "Firma chwali się też równościową polityką - wśród kierowników restauracji trzy czwarte to kobiety. Tak samo wyglądają proporcje wśród menedżerów, natomiast w gronie asystentów kierowników restauracji panie to ponad 80 proc."

  jak to jest jak kobiety stanowia 75% menedzerow to jest rownosc
  jak w innej firmie mezczyzni stanowia 75% menedzerow to jest dyskryminacja

  gddzie feministki czemu nie walcza o rownouprawnienie?
  powinno byc 50/50 i basta
  i nie ma znaczenia kto sie lepiej na stanowisko nadaje plec ma byc glownym kryterium nie umiejetnosci

 • Gość: N.

  Oceniono 8 razy 4

  Komentarze, które mówią coś dobrego o McD od razu zminusowane ;) Ciekawe czemu, skoro niczego niezwykłego w nich nie ma. A to co jest napisane jest prawdą, ja to wiem bo tam pracuję - a ciekawe jak ci, co minusują ;)

  Jeśli chodzi o różne nadużycia to sądzę, że jest jak wszędzie - zdarzają się zapewne, a ludzi rolą jest na nie nie pozwalać. Nie wiem czy trzeba się zastanawiać 100 razy przed podjęciem pracy. Myślę, że trzeba po prostu ją szybko zmienić jeśli coś jest nie tak. Płacone ma się od dnia podpisania umowy i szkoleń, więc nic się nie traci, McD płaci też za książeczkę. To są po prostu fakty, nie ma co naciągać czy przekręcać.

  Trochę mnie dziwi fragment o stawkach - ja znam inne, krótko mówiąc. Nie wiem czy aż tak bardzo wzrosły przez rok czy w różnych miejscach są różne... U mnie są sporo wyższe. No, ale w to nikt nie musi wierzyć, można to samemu łatwo sprawdzić, nie trzeba od razu podejmować pracy, wystarczy iść na rozmowę ;)

 • arus_32

  Oceniono 3 razy 3

  To jest Najprostszy sposób, w którym można zarobić 1600 zł w kilka dni w domu, a później nawet 4000 zł miesięcznie. Więcej info: njulab.pl/zarabianie

 • Gość: nemo

  Oceniono 7 razy 3

  Zastanówcie się 100 razy przed podjęciem pracy, a jak już podejmiecie liczcie godziny jakie powinniście przepracować, i po ich osiągnięciu zadawajcie pytania za ile macie pracować = powinni płacić 100% nadgodzin wg. kodeksu pracy należy się wam. Ale pracodawca liczy na niewiedzę i strach pracowników, a jak widzi że przegiął proponuje aneks rozszerzający umowę. Wyzysk - niewolnictwo 21 wieku - a pracownicy postawieni przez życie przed ściana godzą się na wyzyski za grosze. a jak by wszyscy ich olali i żądali co im się należy firmy by już nie istniały.

 • sselrats

  Oceniono 4 razy 2

  Podobno McDonald's zalega pracownikom z wyplatami....

 • piesiec81

  Oceniono 6 razy 2

  "Firma chwali się też równościową polityką - wśród kierowników restauracji trzy czwarte to kobiety. Tak samo wyglądają proporcje wśród menedżerów, natomiast w gronie asystentów kierowników restauracji panie to ponad 80 proc."

  Ta sieć barów szybkiej obsługi powinna się raczej chwalić pijarowym wciskaniem ciemnoty, gdyż 3/4 i powyżej 80% nijak się ma do równości płci. No chyba, że jak istnieją firmy zatrudniające wśród asystentów kierowników ponad 80% mężczyzn, to o nich też można powiedzieć, że polityka "równościowa" jest tam prowadzona...

 • Gość: chuju

  Oceniono 1 raz 1

  chuj это из фильма..дебил это из фильма..дебил это из фильма..дебил это из фильма..дебил это из фильма..дебил это из фильма..дебил это из фильма..дебил это из фильма..дебил это из фильма..дебил это из фильма..дебил это из фильма..дебил

 • Gość: Doris

  Oceniono 19 razy 1

  Ja pracuję w Macu w sumie od niedawna - we wrześniu będzie rok. Fajna praca, bo grafik mam ułożony pod zajęcia w szkole. I ludzi się fajnych poznało.
  Ja pracuję tylko na pół etatu, ale dziewczyna, która się przyjęła wtedy co ja, tylko na cały etat, jest już instruktorką. Myślę, że od wakacji zwiększę etat, może mnie docenią :D

 • Gość: chry

  Oceniono 2 razy 0

  tzw. benefity = mogą np. kupić BigMaca w cenie Cheesburgera.. hhaa zaraz ide sie zatrudnić, stanowisko brzmi dumnie - menadzer, pensja jak pomocnik na budowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX