PulsHR_Day 2017 - weź pracę w swoje ręce!

red
07.11.2017 16:12
A A A
• Targi pracy, kariery i rozwoju osobistego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
• 31 października 2017 r. - 15 listopada br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się targi pracy, kariery i rozwoju osobistego - PulsHR_Day. Poza prezentacją ofert firm z regionu, poszukujących pracowników, w programie przewidziano wystąpienia najlepszych w Polsce trenerów motywacyjnych oraz znanych Ślązaków, którzy odnieśli sukces, łącząc pracę z pasją.

PulsHR_Day jest rozwinięciem konferencji Silesia HR Trends oraz targów Silesia HR Expo, które w ubiegłym roku odwiedziło kilka tysięcy osób. Nowa odsłona wydarzenia połączy wiedzę, edukację i rozrywkę z profesjonalnymi konsultacjami oraz pośrednictwem pracy.

– HR to obszar zmieniający się bardzo dynamicznie. Zarówno ci, którzy chcą pozyskać dobrych pracowników, jak i ci, którzy szukają wymarzonej pracy, muszą być otwarci na wiedzę i elastyczni na rynku coraz mocniej definiowanym przez nowe trendy i technologie – mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny portalu PulsHR.pl, organizator wydarzenia – W tym roku postawiliśmy na bardzo nowoczesną, urozmaiconą formułę targów. Chcemy zaproponować młodym ludziom poszukującym pracy coś więcej niż przegląd aktualnych ofert, przede wszystkim motywować i inspirować. PulsHR_Day to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu kompleksowo zadbać o swój rozwój i karierę w specjalnie zaprojektowanych strefach tematycznych – zapowiada.

W strefie inspiracji „wiedzieć to móc!” odwiedzający przekonają się, jakich kompetencji oczekują pracodawcy oraz posłuchają motywujących historii sukcesu. W strefie konsultacji „jak Cię widzą, tak Ci płacą!” będzie można skorzystać z porad stylisty i specjalistów od wizerunku, wykonać profesjonalne zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych czy też skonsultować swoje CV z ekspertami HR. Na zmęczonych poszukiwaniami pracy czekać będzie strefa chillout „odpoczywać też trzeba umieć”. W strefie wystawców „praca szuka człowieka!” swoje oferty pracy, praktyk i staży zaprezentują pracodawcy różnych branż i specjalności.

Targi PulsHR_Day to również szansa posłuchania na żywo najbardziej inspirujących mówców motywacyjnych i trenerów, którzy na scenie głównej przekonywać będą, że „only sky is the limit”. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się biznesowi doradcy: gość specjalny – dr Mateusz Grzesiak, międzynarodowy trener i konsultant biznesu oraz Jakub B. Bączek, ekspert motywacji, trener mentalny, który doprowadził polskich siatkarzy do mistrzostwa, a także Agnieszka Świst-Kamińska, style coach, doradca do spraw wizerunku i cool hunterka. Znane osoby z regionu, które dzięki swojej pasji odniosły sukces w biznesie, reprezentować będą: Artur Rojek, muzyk, pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festivalu, którego wystąpienie dotyczyć będzie blasków i cieni w karierze muzyka, Adrian Feliks, który opowie o drodze z programu Top Chef do kariery w gastronomii oraz Klaudia Roksela, założycielka marki Gryfnie, która podpowie, jak stworzyć „gryfny” biznes.

W ramach targów przewidziano także cykl prezentacji i spotkań pod hasłem: „Praktyczne i potrzebne. Najbardziej poszukiwane zawody”, z udziałem ekspertów, którzy opowiedzą o profesjach takich jak: informatyk/programista, inżynier oraz przyjrzą się zawodom ginącym i luce pokoleniowej na rynku pracy.
Targom PulsHR_Day towarzyszyć będzie konferencja z udziałem profesjonalistów branży HR oraz gala wręczenia wyróżnień TOP 10 Pracodawców Polski 2017 i TOP 5 Pracodawców Województwa Śląskiego 2017.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP, wydawca portalu PulsHR.pl.
Udział w targach jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez stronę:
pulshr.pl

***

PulsHR_Day w Katowicach to największe spotkanie branży human resources w województwie śląskim, z udziałem około 500 gości, przedstawicieli samorządów województwa śląskiego, pracodawców, organizacji przedsiębiorców, środowiska akademickiego, reprezentantów firm doradczych, branży HR i niezależnych ekspertów, zorganizowane w formule konferencji i targów pracy.

Organizatorem PulsHr_Day jest Grupa PTWP SA, wydawca Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portali takich jak m.in.: wnp.pl, PulsHR.pl i Portalsamorzadowy.pl oraz inicjator i od 2009 roku organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, największej konferencji biznesowej w Europie Centralnej, uznanej za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy.

Zapraszamy na stronę: pulshr.pl/konferencje

Więcej informacji o organizatorze – Grupa PTWP SA – ptwp.pl

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX