,,HR-Tech Poland 2018'

red
09.02.2018 20:03
A A A
Cyfrowa i mobilna rewolucja HR. Jak wykorzystać najnowsze rozwiązania
technologiczne wspomagające rozwój ludzi w Twojej organizacji?

26-27 marca 2018 r., Warszawa, Conference Center at The Tides, ul. Wioślarska 8

Zapraszam Państwa serdecznie do udziału w Konferencji, która gromadzi pasjonatów nowych technologii, którzy opracowują lub wdrażają wyszukane narzędzia HR - Tech w Działach HR przodujących organizacji na rynku polskim i zagranicznym. Uczestnicy spotkania opowiedzą Państwu o praktycznych rozwiązaniach mobilnych i cyfrowych, które stosują na co dzień w swoich działaniach, tak aby usprawnić pracę Działów HR, pod kątem:

przyciągania uwagi kandydatów i udzielania informacji zwrotnej, rekrutacji i selekcji, marketingu rekrutacyjnego na miarę nowych pokoleń, onboardingu, zarządzania Talentami, budowania zaangażowania i lojalności, wspomagania rozwoju pracowników, zarządzania zespołem, komunikacji wewnętrznej, utrzymania wartościowych pracowników w organizacji, innowacji w obszarze HR.

WŚRÓD KLUCZOWYCH ZAGADNIEŃ M.IN.:


 • Jak Bill Boorman zastosował nowe technologie zyskując miano „Króla Rekrutacji"? • Jak poprowadzić technologiczną wojnę o talenty i wygrać najodpowiedniejszych
  pracowników? • Jak dzięki nowym technologiom zapobiegać ucieczce wiedzy razem z pracownikiem? • Jak i po co „najmodniejsi pracodawcy” przenoszą biurowe życie pracowników do smartfona? • Jak budować proces rekrutacji pokolenia „AVATARÓW” poprzez AI? • Na czym polega Nierzeczywisty onboarding? • Co stanowi 5 ZŁOTYCH ZASAD Influencer Video Marketingu na potrzeby kreatywnych kampanii rekrutacyjnych? • W jakich obszarach HR jest gotowy do zastosowania narzędzi HR - Tech? • Na czym polega Engagement Automation?


Konferencja prowadzona w języku polskim i angielskim, tłumaczona symultanicznie.

DO UDZIAŁU W KONFERENCJI ZAPRASZAMY:

Dyrektorów ds. HR, Dyrektorów ds. Personalnych, Prezesów, Headhunterów, HR Managerów, HR Business Partnerów, Doradców Personalnych, Specjalistów ds. Rekrutacji i Selekcji, Specjalistów ds. HR, Specjalistów ds. Kadr, Liderów zespołów,
Trenerów wewnętrznych, Entuzjastów trendów HR-Tech.

Patronem medialnym wydarzenia jest serwis GoldenLine.

Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz w broszurze informacyjnej.

Zapraszamy Państwa serdecznie do rezerwacji miejsc!