Jeśli interesujesz się dowolnym obszarem przetwarzania danych - tam nie może Cię zabraknąć

mat. prasowe
28.05.2018 14:28
A A A
W piątek, 8 czerwca, w Warszawie odbędzie się II edycja Data Science Summit (DSS) - największe wydarzenie z obszaru data science w Polsce adresowane do osób związanych oraz zainteresowanych obszarem danych.

Projekt wyróżnia przede wszystkim ciekawa, konkretna i bogata agenda. Będzie można znaleźć w niej 8 ścieżek z takich obszarów jak m.in. uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja, wszelkiego rodzaju analityka, hurtownie danych, big data, integracja czy wizualizacja danych. Łącznie będzie czekało na Was aż blisko sto 30-minutowych, konkretnych („to-the-point”) wystąpień w wykonaniu, często niedostępnych dla mniejszych wydarzeń, prelegentów. Ponieważ blisko jedna trzecia agendy prezentowana będzie w języku angielski, organizatorzy spodziewają się również licznej reprezentacji gości z zagranicy.

Na koniec dnia, zapewne bardzo liczne grono chętnych uczestników, spotka się przy wspólnych napojach. Na pewno będzie to przyjazna okazja do poznania prelegentów, jak i innych osób z branży – zwłaszcza, że całość odbywać się będzie w piątek.

Wydarzeniem towarzyszącym, cieszącym się równie dużym zainteresowaniem, będą Targi Pracy Data Science. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców tego obszaru, jak i modne startupy. Będzie to niepowtarzalna okazja do znalezienia nowej, lepszej, czy też pierwszej pracy.

Więcej informacji: DSSconf.pl

In English: DSSconf.pl/en