Nowy gracz na rynku E-Commerce? Powalczy z największymi. Znajdziesz w nim oferty pracy czynieruchomości, wkrótce także dokonasz zakupów

materiał partnera
19.02.2018 19:33
A A A
OKENO.pl to start-up założony w drugiej połowie 2017 roku. Jego głównym celem jest stworzenie platformy ogłoszeniowo - handlowej o zasięgu ogólnopolskim, będącej w założeniu alternatywą dla Użytkowników, którzy do tej pory byli skazani na współpracę z portalami płatnymi typu OLX czy Allegro.

OKENO.pl (www.okeno.pl) to start-up, założony w drugiej połowie 2017 roku. Jego głównym celem jest stworzenie platformy ogłoszeniowo – handlowej o zasięgu ogólnopolskim, będącej w założeniu alternatywą dla klientów, którzy do tej pory byli skazani na współpracę z portalami płatnymi typu OLX czy Allegro.

Do opracowania i wdrożenia serwisu wyznaczony został dedykowany zespół specjalistów z branży informatycznej. Warto wspomnieć, że mają oni ogromne wsparcie doświadczonych przedsiębiorców, z którymi na bieżąco kontaktują się w temacie nowych funkcjonalności portalu.

OKENO.pl to polski, nowoczesny, a przede wszystkim darmowy portal ogłoszeniowy udoskonalany o elementy e-commerce, dzięki czemu jest on bardzo przyjazny przedsiębiorcom i stanowi alternatywę dla sprzedawców korzystających z platform aukcyjnych. Serwis podzielony jest na 15 kategorii głównych, każda z nim posiada swoje sprecyzowane podkategorie. Już wkrótce w serwisie pojawi się koszyk zakupowy i formularz zamówienia, a sprzedawcom udostępnione zostaną narzędzia sprzedażowe, pozwalające na pełną kontrolę zamówień ich produktów. Tym sposobem serwis Okeno.pl stanie się pierwszą platformą, która łączyła będzie ogłoszenia drobne z ofertami sprzedaży i Użytkownicy znajdą tu nie tylko oferty pracy, nieruchomości czy też motoryzacyjne, lecz także będą mogli dokonać zakupów.

W serwisie OKENO.pl swoje produkty i usługi ogłosić mogą zarówno prywatni Użytkownicy jak i profesjonalni pośrednicy, sprzedawcy/handlowcy czy też firmy usługowe.

- „Chcemy, by użytkownicy planujący zakup danego przedmiotu mogli wyszukać najbardziej korzystną ofertę zarówno lokalnie (najczęściej produkty używane z odbiorem własnym) jak i globalnie (od profesjonalnych sprzedawców czy też pośredników). Podobnie rzecz się ma z usługami. Planujemy wdrożenie narzędzia zestawienia ze sobą kilku ofert, co pozwoli Użytkownikom na porównanie interesujących ich produktów oraz udostępnienie tego zestawienia na czacie OKENO, gdzie będą mogli je przedyskutować z innymi użytkownikami. Pomoże im to w końcowym wyborze produktu czy też usługi. Posiadamy funkcjonalności społecznościowe, które pozwalają na pełną integrację ogłoszeniodawców z zainteresowanymi, jak i użytkowników między sobą. Mogą oni dyskutować na
temat zamieszczanych ofert w czasie rzeczywistym – prosić o porady, dzielić się doświadczeniem, przemyśleniami na temat danych ofert, co stanowi bardzo cenne źródło informacji dla osób zainteresowanych daną ofertą. Chcemy poszerzać te funkcjonalności by pozwolić użytkownikom na jak największą integrację i przemyślane zakupy. Dodaliśmy możliwość komentowania ogłoszeń, co zwiększy ich wiarygodność i w dużym stopniu zapobiegnie oszustwom, których w sieci nie brakuje. Ogłoszenia będą dzięki nim weryfikowane przez samych użytkowników” – mówią twórcy OKENO.pl

W serwisie znajduje się również dział dedykowany przedsiębiorcom – Strefa Firm, w której znajduje się katalog usługodawców, sprzedawców, pośredników, a nawet ośrodków turystycznych.

Warto dodać, że założenie profilu przedsiębiorstwa w Strefie Firm jest całkowicie bezpłatne i stanowi doskonałą alternatywę dla dedykowanego sklepu internetowego czy strony firmowej: okeno.pl/profil-firmowy