w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Starszy Specjalista ds. Projektowania Konstrukcji Żelbetowych

Warszawa, mazowieckie, Polska
1 829 dni temu

To ogłoszenie wygasło 1 738 dni temu



Starszy Specjalista ds. Projektowania Konstrukcji Żelbetowych
Starszy Specjalista ds. Projektowania Konstrukcji Żelbetowych
mazowieckie
Nr ref.: 1020070
Prowadzimy obecnie rekrutację dla jednej z dużych, międzynarodowych firm generalnego wykonawstwa, która jest w trakcie kompletowania zespołu ekspertów biura technicznego, którzy będą wspierać realizowane przez firmę kontrakty. Poszukujemy osoby z bogatym doświadczeniem w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych.
 
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało analizowanie rozwiązań technicznych dla oferowanych lub realizowanych kontraktów pod kątem ich kompletności i prawidłowości oraz zgodności z przepisami oraz wdrażanie rozwiązań zamiennych optymalizujących projekt i dających wymierną korzyść stronom procesu budowlanego.
 
Poszukujemy inżyniera budownictwa z ok. 10 letnim doświadczeniem zawodowym, doświadczonego projektanta wyspecjalizowanego w projektowaniu konstrukcji żelbetowych dla dużych obiektów, posiadającego uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, znającego programy obliczeniowe. Cennym atutem będzie także doświadczenie zdobyte bezpośrednio na budowie.
 
Zapraszamy zainteresowanych do przesłania dokładnego CV!
Apply now

Praca w mieście