w aktówce

Sprawdź aktualne oferty pracy podobne do tej

Pełna treść oferty pracy:

Monitoring: Junior Operator
Zakres obowiązków:
Zapewnienie poprawnego funcjonowania infrastruktury IT klienta
Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych
Regularne sprawdzanie list kontrolnych i natychmiastowa reakcja na pojawiające się problemy
Zapewnienie pierwszej i drugiej linii wsparcia technicznego, rozwiązywanie problemów przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur
Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury IT
Rejestrowanie incydentów przy użyciu standardowych metod raportowania
Wymagania:
Dobra znajomość języka francuskiego
Doświadczenie związane z nadzorem i obsługą systemów komputerowych i/lub wykształcenie o profilu informatycznym
Znajomość jednego ze środowisk: Mainframe / Unix /
Mid-range systems / Windows Servers mile widziana
Dobra obsługa komputera, m.in. pakietu MS Office
Gotowość do pracy w systemie ciągłym, dwuzmianowym
Umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szkolenia wstępne, dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika i wsparcie doświadczonych konsultantów
Możliwość rozwoju kompetencji oraz awansu zawodowego
Pracę w środowisku międzynarodowym