POMOCNIK PRZY WYTWARZANIU ARTYKUŁÓW ORTOPEDYCZNYCH (Nr 195/2013)

  • Firma:
  • Lokalizacja:
    Gdańsk, Niemcy
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Ofertę pracy dodano:
    325 dni temu
  • Podsumowanie oferty:
    Ofertę pracy dodała firma Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku. Miejsce pracy z tej oferty to Gdańsk, Niemcy, a typ pracy to Pełny etat. Całą treść ogłoszenia znajdziesz w treści oferty pracy poniżej.

Pełna treść oferty pracy:

Nazwa oferty:

Kraj: Niemcy

Miejsce pracy: 02826 Görlitz, Neiße, Saksonia, Niemcy.

Opis pracodawcy:

Horst Preuß Orthopädieschuhmachermeister, Salomonstr. 39, 02826 Görlitz, Neiße, Niemcy, tel. +49 3581 401428, fax: +49 3581 411914, e-mail: info@preuss-orthopaedie.de Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją artykułów ortopedycznych.

Zakres obowiązków:

Sklep specjalistyczny w Görlitz szuka pomocników gotowych do przyuczenia zawodowego do czynności naprawczych, w tym pełnienia funkcji pomocniczej i wykonywania prac wstępnych dla nowych zamówień – przede wszystkim sklejanie, szlifowanie, przycinanie. Oferta skierowana jest głównie do osób mieszkających w pobliżu Görlitz ze względu na brak zapewnionego zakwaterowania.

Liczba miejsc: 1

Wykształcenie: Nie określono.

Znajomość języków: Niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Doświadczenie: Podstawowa wiedza z zakresu sprzątania oraz zakresu obróbki kauczuku i gumy, wykańczanie skóry, kontrola jakości (proste czynności kontrolujące), przycinanie (tekstylia, odzież, skóra).

Inne wymagania: Zdolności manualne, zręczność, gotowość do nauki i pracy w zespole.

Czas pracy: Przewidziane jest 25 godzin tygodniowo, w zależności od potrzeby liczba godzin może ulec zwiększeniu.

Wynagrodzenie: Wysokość pensji brutto: 7 Euro / godz. Po roku pracodawca przewiduje zakwalifikowanie do zawodu, wtedy wzrasta również wynagrodzenie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Godziny pracy: Praca na niepełny etat, elastyczny czas pracy do uzgodnienia.

Dodatkowe informacje: Horst Preuß, tel. +49 3581 401428

Oferta ważna do: Do odwołania.

Uwagi: Nazwa firmy, z którą zostanie podpisana umowa: Horst Preuß Orthopädieschuhmachermeister

Rekrutacja:

CV, dokumenty ukończenia szkoły, ew. świadectwa pracy w języku niemieckim należy przesłać na adres mailowy: info@preuss-orthopaedie.de lub pocztą tradycyjną: Horst Preuß Orthopädieschuhmachermeister, Herr Preuß, Salomonstr. 39, 02826 Görlitz, Neiße, Niemcy