w aktówce

praca dla opiekuna osoby starszej od 12.08.13

  • Firma:
  • Lokalizacja:
  • Typ pracy:
    Umowa zlecenie
  • Ofertę pracy dodano:
    705 dni temu
  • Podsumowanie oferty:
    Ofertę pracy dodała firma PFLEGE MIT HERZEN 24 SP. Z O. O. SP. K. Miejsce pracy z tej oferty to Węgorzyno, zachodniopomorskie, Polska, typ pracy to Umowa zlecenie. Całą treść ogłoszenia znajdziesz w treści oferty pracy poniżej.

Sprawdź inne atrakcyjne oferty

Pełna treść oferty pracy:

Poszukujemy opiekunki od 12.08.13  na okres 2 miesięcy dla 78- letniej Pani z Hamburga.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w bloku. Ma 164 cm wzrostu i 54 kg wagi. Porusza się za pomocą rollatora czasem wózka. Pani jest sprawna umysłowo, ma problemy z ciśnieniem i ze słuchem. Na noc zakładane są pampersy.

2x dziennie przychodzi do pacjenta służba medyczna.

Obowiązki:

-pomoc przy rozbieraniu się i ubieraniu pacjenta

-codzienna toaleta

- pomoc przy spożywaniu posiłków

-zabiegi pielęgnacyjne,

- czuwanie nad bezpieczeństwem chorego

-chodzenie z pacjentem na spacery, oglądanie TV, rozmowy, czytanie

- robienie zakupów,

-wizyty u lekarza

Wymagania:

-kobieta do 60 lat

-komunikatywna znajomość j. niemieckiego

-dyspozycyjność od 12.08.13 na okres 2 mc

-nie paląca

-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie

- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej

- zwrot kosztów podróży

- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Tel: 508 624 667

Powiadomienia o nowych ogłoszeniach

Otrzymuj najnowsze ogłoszenia na swoją skrzynkę email.
Wybrane kryteria: praca dla opiekuna osoby starszej od 12.08.13, zachodniopomorskie

  • Podaj adres e-mail Podany adres email jest nieprawidłowy. Sprawdź czy zawiera @ i czy nie zawiera literówki.
X