w aktówce

Pełna treść oferty pracy:

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta - firmy EQT Europe Quick Trans, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierowca kat. B

Numer referencyjny: K/EQT/KRK/WR/PZ

Miejsce pracy: Wrocław, Kraków, Poznań (w zależności od lokalizacji wskazanej przez kandydata)

Obowiązki

przewóz ładunków do 3,5 T (samochód dostawczy) - transport do Klientów

Wymagania

min. 1,5 roczne doświadczenie w branży transportowej

czynne prawo jazdy kat. B (min. 3 lata)

dyspozycyjność

komunikatywność

odpowiedzialność

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po 3 m-cznym okresie próbnym

atrakcyjny i jasny system wynagradzania

Informacje dodatkowe

Ogłoszenie zamieszczone grzecznościowo - kontakt z firmą http://eqt.com.pl tylko po przez e-mail.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy eqt.krakow@interia.pl z dopisanym w tytule nr ref. stanowiska K/EQT i wskazaniem lokalizacji pracy (Wrocław, Poznań lub Kraków)

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.