w aktówce

Lakiernik samochodowy

Pełna treść oferty pracy:

Agencja Pracy Polonica z Wrocławia wpisana do krajowego rejestru agencji pracy pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego kontrahenta z branży produkcyjnej z terenu Niemiec pracowników na stanowisko:

Zadania:

- Przygotowywanie pojazdów do lakierowania,

- Lakierowanie pojazdów

Oferujemy:

- Umowa o pracę z firmą niemeicką,  - Stała opieka polskojęzycznego konsultanta,  - Atrakcyjne wynagrodzenie- 450 euro netto / tydzień ( ok. 1800 Euro netto/ miesiąc),

- Tygodniowa wypłata wynagrodzenia, - Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych, - Pakiet ubezpieczeniowy,

- Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę,

Wymagania:

- Komunikatywna (do porozumienia się w miejscu pracy) – warunek konieczny!  - Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku,

- Dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu tygodnia, - Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac,

- Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód,

- Świadectwa pracy,

Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy: pracuj@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem. W CV prosimy o zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. W tytule wiadomości proszę wpisać „Lakiernik samochodowy”.  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 71 723 75 46