w aktówce

Pełna treść oferty pracy:

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy szkoleniowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Trener (Psychologia biznesu)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr.ref. T/W/144/09/13/03

Zakres obowiązków:

  • planowanie, przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń/treningów z obszaru umiejętności interpersonalnych,
  • diagnoza potrzeb szkoleniowych organizacji,
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym w zakresie dopasowania usług do bieżących potrzeb i wymagań klienta oraz kultury organizacji,
  • coaching indywidualny i grupowy,
  • ewaluacja procesów szkoleniowych.

Oczekiwania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie biznesowe na stanowisku managerskim- warunek konieczny,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji miękkich (przywództwo, sprzedaż, komunikacja, wystąpienia publiczne, obsługa klienta),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność coachingu indywidualnego i grupowego,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy,
  • samodzielność w działaniu oraz zorientowanie na wyniki,
  • dobra organizacja pracy,
  • elastyczność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • cykl szkoleń zagranicznych wdrażających w autorską metodologię i zakończonych certyfikatem,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazna atmosfera pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z zaznaczonym nr referencyjnym T/W/144/09/13/03 na adres olga.kedzierska@ateam.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-TEAM Recruitment Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wojska Polskiego 41/41 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.