w aktówce

Monter konstrukcji stalowych/ Niemcy

Pełna treść oferty pracy:

Agencja Pracy POLONICA wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego oraz szybko rozwijającego się kontrahenta z terenu Niemiec pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Badenia Wirtembergia

Obowiązki:

- montowanie konstrukcji stalowych w halach

Wymagania:

- dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),

- doświadczenie zawodowe przy montażu oraz spawaniu konstrukcji stalowych,

- certyfikaty spawalnicze,

- prawo jazdy kat. B oraz samochód ,

Oferujemy:

- legalna praca na terenie Niemiec,

- praca na umowę o pracę na czas nieokreślony od 7.01.2014,

- pakiet socjalny,

- praca na pełny etat (możliwość nadgodzin),

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- zakwaterowanie gratis,

- tłumaczenie dokumentacji pracowniczych,

- stała opieka polskiego konsultanta.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy:

praca@agencjapracy-polonica.pl

lub kontakt telefoniczny z naszym biurem. W tytule wiadomości proszę wpisać „Monter konstrukcji stalowych”.  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.