w aktówce

Pełna treść oferty pracy:

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

SZUKASZ PRACY W NIEMCZECH?

POSIADASZ NIEZBĘDNE DOŚWIADCZENIE?

Komisjoner „pick by voice”

Gdzie będziesz pracował? Niemcy/ okolice Lipska

Ile zarobisz? Od 7,50 € brutto/godzinę

Zadania na stanowisku:

  • komisjonowanie towaru za pomocą systemu słuchawkowego
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie oraz przepakowywanie towaru

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na systemie słuchawkowym - warunek konieczny
  • wysokiej wydajności pracy
  • pracowitości oraz spostrzegawczości
  • gotowości wyjazdu własnym samochodem – mile widziane
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • podstawowa znajomości języka niemieckiego – mile widziana

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 7,50 € brutto + dodatki wynikające z systemu pracy
  • dodatkowe wynagrodzenie za ewentualną pracę w dni świąteczne
  • zapewnione przez pracodawcę zakwaterowanie
  • możliwość zdobycia stałej pracy

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."