w aktówce

Tłumacz języka japońskiego

  • Firma:
  • Lokalizacja:
    Kraków, małopolskie, Polska
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Ofertę pracy dodano:
    285 dni temu
  • Podsumowanie oferty:
    Ofertę pracy dodała firma RECRUIT EUROPE LTD. Miejsce pracy z tej oferty to Kraków, małopolskie, Polska, a typ pracy to Pełny etat. Całą treść ogłoszenia znajdziesz w treści oferty pracy poniżej.

Pełna treść oferty pracy:

Międzynarodowy Koncern poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Tłumacz języka japońskiego. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2-3 letnie doświadczenie oraz znajomość języka japońskiego i angielskiego na poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

• Tłumaczenie dokumentów z języka japońskiego na polski i z polskiego na japoński.

Wymagania:

• Wykształcenia wyższego kierunkowego,

• Znajomości języka japońskiego i angielskiego w mowie i piśmie,

• Znajomości MS Office,

• Prawo jazdy kat. B,

• Dobrej organizacji pracy,

• Samodzielności, dokładności, komunikatywności, dyspozycyjności,

• Gotowości do podjęcia nowych obowiązków.

Oferujemy:

• Możliwość używania języka obcego

• Rozwój zdolności personalnych i profesjonalnych

• Indywidualne podejście do pracownika

• Przyjazne warunki pracy

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz się dowiedzieć więcej prześlij swoje CV w języku angielskim w wersji Work na adres:

info@recruit.com.pl

www.recruit.com.pl

W tytule prosimy dopisać: "Tłumacz języka japońskiego"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.