w aktówce

Malarz proszkowy

  • Firma:
  • Lokalizacja:
    Tczew, pomorskie, Polska
  • Typ pracy:
    Pełny etat Czasowa
  • Ofertę pracy dodano:
    226 dni temu
  • Podsumowanie oferty:
    Ofertę pracy dodała firma TRENKWALDER&PARTNER SP. Z O.O.. Miejsce pracy z tej oferty to Tczew, pomorskie, Polska, a typ pracy to Pełny etat, Czasowa. Całą treść ogłoszenia znajdziesz w treści oferty pracy poniżej.

Pełna treść oferty pracy:

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew
Nr ref.: MAL/TCZ/1213

OBOWIĄZKI:

  • malowanie proszkowe detali blachy metodą tzw. na sucho,
  • wizualna i dotykowa ocena blachy i wykonanych czynności.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • brak przeciwwskazań do pracy zmianowej,
  • zaangażowanie i zdyscyplinowanie.

OFERUJEMY:

  • pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie produkcyjnej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

KONTAKT:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres:

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
83-110 Tczew, ul. Gdańska 33b, piętro I, p. 7
Tel. kom.: 663 205 051
E-mail:rekrutacja.witki@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".