w aktówce

Planista produkcji

Pełna treść oferty pracy:

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

PLANISTA PRODUKCJI

Nr ref.: PP/01/2014

Miejsce pracy: Starogard Gdański, woj. pomorskie

Zadania:

·          Tworzenie harmonogramu produkcyjnego w oparciu o zamówienia klienta z rozbiciem na gniazda, tygodnie, dni, zmiany, procesy produkcyjne, maszyny,

·          Codzienna koordynacja realizacji planu produkcyjnego przez przekazywanie aktualizacji harmonogramu poszczególnym gniazdom produkcyjnym, działowi zaopatrzenia oraz magazynowi,

·          Koordynacja produkcji poprzez opracowywanie dziennych harmonogramów produkcji,

·          Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych, zapewnienie optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych, zużycia surowców, terminowej realizacji zamówień i poprawy wydajności,

·          Udział w spotkaniach z produkcją w celu weryfikacji stopnia realizacji harmonogramu produkcyjnego,

·          Kontrola terminowości dostaw surowców i półproduktów,

·          Codzienne monitorowanie zamówień z krótkim czasem realizacji i odpowiednie dostosowanie harmonogramów produkcyjnych,

·          Ukierunkowanie produkcji na priorytety zawarte w harmonogramach produkcji,

·          Ścisła współpraca z gniazdowymi, liderami produkcji i specjalistami ds. zakupów w zakresie właściwej alokacji zasobów.

·          Cotygodniowa identyfikacja podstawowych powodów opóźnień realizacji lub braku realizacji planu produkcji,

Wymagania:

·          Doświadczenie na stanowisku planisty produkcji.

·          Wykształcenie wyższe (preferowana specjalizacja z obszaru logistyki, zarządzania produkcją lub ekonomiczna).

·          Umiejętności analityczne.

·          Znajomość angielskiego na poziomie dobrym.

·          Umiejętność planowania i organizowania produkcji.

·          Dokładność, precyzja i kreatywność.

Klient oferuje:

·          Stabilne zatrudnienie.

·          Samodzielną pracę w innowacyjnej Firmie.

·          Wpływ na dalszy rozwój Firmy.

·          Dobre warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia pracy

·          Osoby gotowe do relokacji – mile widziane.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) oznaczonej w temacie numerem referencyjnym na adres: barbara.krol@grupaprogres.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.