w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Negocjator ds ekspansji

Warszawa, mazowieckie, Polska
1 094 dni temu

To ogłoszenie wygasło 1 094 dni temuNegocjator ds ekspansji
Negocjator ds ekspansji
mazowieckie
Nr ref.: 1042660
Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży RE, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy obecnie doświadczonego negocjatora, który dołączy do zespołu i wesprze rozwój organizacji w nowych lokalizacjach.


Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za analizę obecnych umów najmu, prowadzenie renegocjacji istniejących umów oraz negocjacje dotyczące nowych lokalizacji w centrach handlowych, na high street'ach. Osoba ta, współpracując z zespołem będzie identyfikować potencjalne lokalizacje i weryfikować ich potencjał w aspekcie finansowym. Ponad to, osoba ta, będzie odpowiedzialna za raportowanie postępów działania, bieżące monitorowanie rynku oraz współtworzenie strategii rozwoju sieci.

Idealny Kandydat dysponuje co najmniej 4 letnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania lokali komercyjnych, w szczególności, w samodzielnym prowadzeniu negocjacji i renegocjacji umów najmu. Osoba ta, powinna prezentować wysoki poziom kompetencji negocjacji i komunikacji oraz cechować się wysoką orientacją na cel. Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym jest wymogiem koniecznym.

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatków oraz system bonusowy, powiązany z wynikami. Ponad to, firmę cechuje swoboda w międzynarodowej współpracy i wymianie wiedzy w strukturach.
Apply now

Praca w mieście