w aktówce

Negocjator ds ekspansji

 • Firma:
 • Lokalizacja:
 • Typ pracy:
  Pełny etat
 • Ofertę pracy dodano:
  679 dni temu
 • Podsumowanie oferty:
  Ofertę pracy dodała firma HAYS Poland Sp. z o.o.. Miejsce pracy z tej oferty to Warszawa, mazowieckie, Polska, typ pracy to Pełny etat. Całą treść ogłoszenia znajdziesz w treści oferty pracy poniżej.

To ogłoszenie wygasło 679 dni temu

Sprawdź inne atrakcyjne oferty

Pełna treść oferty pracy:Negocjator ds ekspansji
Negocjator ds ekspansji
mazowieckie
Nr ref.: 1042660
Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży RE, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy obecnie doświadczonego negocjatora, który dołączy do zespołu i wesprze rozwój organizacji w nowych lokalizacjach.


Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za analizę obecnych umów najmu, prowadzenie renegocjacji istniejących umów oraz negocjacje dotyczące nowych lokalizacji w centrach handlowych, na high street'ach. Osoba ta, współpracując z zespołem będzie identyfikować potencjalne lokalizacje i weryfikować ich potencjał w aspekcie finansowym. Ponad to, osoba ta, będzie odpowiedzialna za raportowanie postępów działania, bieżące monitorowanie rynku oraz współtworzenie strategii rozwoju sieci.

Idealny Kandydat dysponuje co najmniej 4 letnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania lokali komercyjnych, w szczególności, w samodzielnym prowadzeniu negocjacji i renegocjacji umów najmu. Osoba ta, powinna prezentować wysoki poziom kompetencji negocjacji i komunikacji oraz cechować się wysoką orientacją na cel. Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym jest wymogiem koniecznym.

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatków oraz system bonusowy, powiązany z wynikami. Ponad to, firmę cechuje swoboda w międzynarodowej współpracy i wymianie wiedzy w strukturach.
Apply now

 

Powiadomienia o nowych ogłoszeniach

Otrzymuj najnowsze ogłoszenia na swoją skrzynkę email.
Wybrane kryteria: Negocjator ds ekspansji, mazowieckie

 • Podaj adres e-mail Podany adres email jest nieprawidłowy. Sprawdź czy zawiera @ i czy nie zawiera literówki.
X