w aktówce

Kurier z własnym samochodem

  • Firma:
  • Lokalizacja:
    Łódź, łódzkie, Polska
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Ofertę pracy dodano:
    246 dni temu
  • Podsumowanie oferty:
    Ofertę pracy dodała firma WORK SERVICE S.A.. Miejsce pracy z tej oferty to Łódź, łódzkie, Polska, a typ pracy to Pełny etat. Całą treść ogłoszenia znajdziesz w treści oferty pracy poniżej.

Pełna treść oferty pracy:

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Województwo: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Godziny pracy:Pełny etat

Zadania na stanowisku:

• Odbieranie przesyłek listowych z siedziby oddziału / Punktu Obsługi Klienta;

• Dostarczanie przesyłek do klientów indywidualnych i instytucjonalnych;

• Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywana pracą;

• Dokładne i terminowe rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia;

• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów.

Wybranym kandydatom oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych;

• Niezbędne narzędzia pracy;

• Wynagrodzenie stałe wraz z system premiowym + zwrot kosztów użytkowania samochodu prywatnego w celach służbowych.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia zasadniczego zawodowego, preferowane średnie

• Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód lub skuter– warunek konieczny;

• Wysokiej kultury osobistej;

• Uczciwości i rzetelności;

• Znajomości topografii miasta;

- oświadczenia o niekaralności

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."